https://telegram.me/empireoflies

هلاکت ۱۵۵ داعشی در الانبار و صلاح‌الدین عراق

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وزارت دفاع عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که ۳۲ نفر از تروریست‌های داعش در انهدام مخفی‌گاه آنان در جنوب تکریت مرکز استان صلاح الدین کشته شدند.

نیروهای عراقی همچنین انبارهای سلاح و تجهیزات وابسته به داعش در منطقه الحراریات در بیجی در شمال تکریت را منهدم کردند.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع عراق، نیروهای لشکر نهم با تانک‌های آبرامز، برخی از مواضع داعش در مفرق الدجیل در جنوب تکریت را منهدم و ۳۶ نفر از عناصر این گروه را کشتند.

این بیانیه تصریح کرد: نیروهای عملیات بغداد نیز توانستند ۵ تروریست را کشته و دو خودرو و سه موضع داعش را در البوخلیفه و ناظم‌التقسیم در غرب بغداد منهدم کنند.

به گزارش شبکه العالم، این بیانیه افزود: نیروهای مسلح عراقی، حمله عناصر داعش را خنثی کردند که در نتیجه، ۲۵ نفر از تروریست‌های این گروه کشته شدند و چند دستگاه خودروی آنان در حملات هوایی جنگنده‌های ائتلاف بین المللی در آتش سوخت.

همچنین نیروی هوایی عراق موفق شد که اماکن تجمع داعش در جزیره الخالدیه و منطقه السجاریه در شرق رمادی مرکز استان الانبار را منهدم کنند که در نتیجه، ۸ تروریست کشته و ۱۲ تروریست دیگر مجروح و چهار خودروی بمب گذاری شده منهدم شد.

در بیانیه وزارت دفاع عراق آمده است که جنگنده‌های ارتش عراق، یک موضع متعلق به تروریست‌ها در منطقه حصیبه الشرقیه و الخالدیه را منهدم کرده و ۱۲ تروریست داعشی را کشتند و ۱۶ نفر از آنان را مجروح کردند.

عراق روز سه شنبه به طور رسمی از شروع عملیات آزادی استان الانبار از اشغال گروه تروریستی داعش بعد از بیش از یک هفته از اشغال شهر رمادی مرکز استان الانبار از سوی این گروه خبر داد.

در همین، یک منبع امنیتی در استان الانبار نیز اعلام کرد که در حمله موشکی به مواضع داعش در شرق رمادی، ۳۷ نفر از عناصر داعش کشته و چهار خودروی آنها منهدم شد.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme