https://telegram.me/empireoflies

هشدار وزارت اطلاعات به تجمع‌کنندگان روز هفتم آبان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغعناصر و گروه‌های اپوزیسیون مخصوصاً سلطنت‌طلبان با حمایت رسانه‌های بیگانه وابسته به دولت‌های غربی، در سال‌های اخیر با تبلیغ روز «هفتم آبان ماه»، این روز را به عنوان «روز کوروش» معرفی کردند.

در سال‌های گذشته فراخوان‌های متعددی از سوی گروه‌های اپوزیسیون مبنی بر حضور در روز هفتم آبان منتشر شد و از احساسات میهن‌پرستانه عده‌ای از هم‌میهنان در جهت تقابل با نظام سوءاستفاده شد که طبیعتاً برخورد قانونی لازم با این تجمعات صورت پذیرفت.

امسال در آستانه روز هفتم آبان، عده‌ای سودجو در حالی که سال‌هاست با وطن‌فروشی گذران اوقات می‌کنند دوباره از آن سوی دنیا با سوءاستفاده از عواطف و احساسات هموطنان مجددا اقدام به فراخوان‌هایی جهت برگزاری مراسم موهوم هفتم آبان نمودند.

در این راستا وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه‌ای در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضمن هشدار به حضور مردم در تجمعات غیرقانونی با هر عنوان که خلاف منافع ملی و بدون مجوزهای لازم برگزار گردد، اعلام کرد که با شرکت‌کنندگان در مراسم این روز برخورد قانونی صورت می‌گیرد و هرگونه فعالیت در فضای مجازی تحت پیگیری و رصد دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی قرار خواهدگرفت.

هشدار: هموطن گرامی؛ فعالیت و همراهی با مروجین تجمع موهوم موسوم به هفت آبان، که اهداف خلاف منافع ملّی را دنبال می‌کنند، در فضای مجازی تحت رصد قرار گرفته و تأکید می‌گردد شرکت در تجمعات غیرقانونی و هرگونه فعالیت در این زمینه پیگرد قضایی دارد.
ستاد خبری وزارت اطلاعات

گفتنی است، رسانه‌های بیگانه با تبلیغ این روز در تلاشند تا با مطرح کردن مظاهر و ارزش‌های باستانی، آن را در برابر ارزش‌های اسلامی قراردهند و به خیال خود باورهای دینی ملت ایران را تضعیف کنند، لذا از هموطنان گرامی درخواست می‌شود تا طعمه فراخوان‌های فریبکارانه گروه‌های ضدانقلاب که به دنبال منافع شوم و خرابکارانه خود هستند نشوند و در صورت مشاهده هرگونه تحرک و اقدامی در راستای موارد مذکور، مراتب را سریعاً با ستاد خبری وزارت اطلاعات به شماره ۱۱۳ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

در این راستا وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه‌ای در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضمن هشدار به حضور مردم در تجمعات غیرقانونی با هر عنوان که خلاف منافع ملی و بدون مجوزهای لازم برگزار گردد، اعلام کرد که با شرکت‌کنندگان در مراسم این روز برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.48 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme