https://telegram.me/empireoflies

هشدار درباره آزار و اذیت جنسی زنان و کودکان پناهجو

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ملیسا فلمینگ، سخنگوی آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد، روز جمعه در ژنو به خبرنگاران گفت، به نظر می رسد آزار کودکان در هر کشوری در مسیر حرکت مهاجران اتفاق می افتد.

براساس برآورد آژانس پناهندگان سازمان ملل، در سال جاری بیش از ۶۰۰ هزار مهاجر و آواره از خاورمیانه، آفریقا و آسیا از طریق مدیترانه وارد اروپا شده اند، که حدود یک سوم آنها زن و کودک هستند.

به گفته فلمینگ، احتمال می رود قاچاقچیان، گروه های بزهکار و حتی برخی از آوارگان در پشت این آزار و اذیت ها باشند، و کودکان بدون همراه، بویژه آسیب پذیرتر از دیگران هستند.

او همچنین به صدای آمریکا گفت که کشورهای سراسر اروپا، از جمله یونان، کودکان را گاهی همراه با بزرگسالان به بازداشتگاه ها می فرستند.

فلمینگ با بیان این که به نظر می رسد برخی کودکان برای پرداخت هزینه های ادامه سفر به قاچاقچیان، به “رابطه جنسی” تن می دهند، به شهادت های متعدد درباره خشونت های جنسی در برخی بازداشتگاه ها استناد کرد و گفت “ما زنگ خطر را به صدا در می آوریم.”

بحران پناهجویان تاکنون به مرگ بیش از ۳ هزار نفر از افرادی که سعی دارند با عبور از آب های مدیترانه خود را به کشورهای اروپایی برسانند، منجر شده است.

انتهای پیام/جام نیوز

آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد با این هشدار که برخی زنان و کودکان پناهجو که راهی اروپا می شوند، هدف آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند، از کشورها خواست از این گروه از پناهجویان بیشتر مراقبت کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme