https://telegram.me/empireoflies

هزینه‌های زندگی نوری‌زاد از کجا تامین می‌شود!؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» از آن دست اپوزیسیون داخل‌نشینی است که علاقه‌اش به بیگانگان طی سال‌های اخیر زبان‌زد عام و خاص است و در روزهای فتنه از هیچ تلاشی برای خوش‌خدمتی به اربابان آمریکایی-انگلیسی خود دریغ نکرد.

نوری‌زاد که تا پیش از فتنه سال ۸۸ خود را فردی انقلابی معرفی می‌کرد، پس از آن فتنه ۱۸۰ درجه تغییر موضع داد. وی در این سالها بسیار تلاش کرد تا خود را به گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین ثابت کند، اما هنوز بسیاری از عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین به او اعتماد ندارند و فکر می‌کنند وی نفوذی جمهوری‌اسلامی در بین نیروهای اپوزیسیون است!

وی که در سالهای اخیر داماد، دختر، عروس و پسرش را به آمریکا فرستاده و در پناه دولت آمریکا روزگار سپری می‌کنند، مدعی شده که با فروختن تابلوهای نقاشی خود امرار معاش می‌کند!

نوری‌زاد که هر روز به بهانه‌های مختلف به تجمع و تحصن و راهپیمایی به‌همراه دوستان پیر و پاتال خود مانند «محمد ملکی» دست می‌زند و در جدیدترین اقدامش اعلام کرده می‌خواهد برابر زندان اوین تحصن ۲۴ ساعته انجام دهد، معلوم نیست هزینه زندگی‌اش را از کجا تامین می‌کند.

وی حتی در روزهای گذشته از سر بیکاری و سرخوشی به همراه تعداد معدودی از حامیانش به یکی از پارک‌های تهران رفت و به بادبادک‌بازی پرداخت و به‌طور شفاف نگفته درآمدش از چه راهی تامین می‌شود.

این سوالی است که هنوز پاسخی قطعی برای آن پیدا نشده، اما این فعال سیاسیِ همسو با ضدانقلاب در پاسخ به یکی از مخاطبین صفحه فیسبوکش که از او می‌پرسد: “هزینه‌ی سفرهای خود را از کجا بدست می‌آوری؟” می‌گوید: “دیگران پول می‌دهند!”

البته نوری‌زاد منظورش از دیگران را مشخص نمی‌کند، چراکه اولین تعریفی که از «دیگران» به ذهن مبادر می شود، این است که او از طریق سازمان‌های جاسوسی و یا ضدانقلاب تامین می‌شود، اما او مدعی است که در گذشته به خاطر وابستگی معیشتی و جهل و ترس کور بوده است و اکنون اینگونه نیست!

«محمد نوری‌زاد» که پیش از این کارمند جهاد سازندگی بوده و به‌قول خودش از همین راه امرار معاش می‌کرده با دریافت پول‌های هنگفتی از سازمان‌ها و موسسات دولتی اقدام به ساخت آثار تلویزیونی و سینمایی دست چندمی نظیر «انتظار» و «چهل سرباز» سبب انتقاد بسیاری از سینماگران شد.

نوری‌زاد در حالی ادعا می‌کند که دارای زندگی عادی مثل دیگر مردم است که زندگی در یک آپارتمان مُجلل ۲۲۰ متری در منطقه فرمانیه تهران، تملک یک مجتمع مسکونی مجلل ۴ طبقه در منطقه قیطریه تهران که به نام همسرش است و همچنین یک باغ ۲۴۰۰ متری واقع در فرمانیه تنها بخشی از دارایی‌های نوری‌زاد است که به نظر نمی‌رسد با حقوق جهاد سازندگی به دست آمده باشد!

قطعا نوری‌زاد متوجه این موضوع است که با حقوق جهاد سازندگی نمی‌توان هزینه‌های رفت و آمد خانوادگی به آمریکا را تامین کرد! به نظر هم نمی‌رسد که بتوان با فروش چند تابلو نقاشی با سطح هنری پایین، هزینه‌های اقامت دختر و داماد و پسر را در آمریکا و زندگی خود را تامین کرد.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» از آن دست اپوزیسیون داخل‌نشینی است که علاقه‌اش به بیگانگان طی سال‌های اخیر زبان‌زد عام و خاص است و در روزهای فتنه از هیچ تلاشی برای خوش‌خدمتی به اربابان آمریکایی-انگلیسی خود دریغ نکرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme