https://telegram.me/empireoflies
تصاویری دیده‌نشده از جنایات منافقین در سال‌های دهه ۶۰ منتشر شد.

#هزارجلادهزاراشرف؛ روزهایی که “داعشِ وطنی” در خیابان‌های تهران حضور داشت+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای گذشته همزمان با ایام سالروز شورش مسلحانه سازمان مجاهدین خلق (گروهک منافقین) علیه ملت ایران در ۳۰ خرداد ۶۰ و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر، کاربران شبکه‌های اجتماعی با راه‌اندازی هشتگ «هزار جلاد هزار اشرف» برخی جنایات این سازمان در سال‌های اخیر را مرور کردند. این مرور و بازخوانی ترورهای منافقین در ایامی بود که سرکرده آنها مریم رجوی، همزمان با اعتراضات محدود برخی بازاریان تهران خواستار گسترش اغتشاش و آشوب در بازار شده بود.

وی سال گذشته همزمان با اعتراضات دی ماه در برخی شهرهای کشور نیز، مردم را به گسترش کانون‌های شورش دعوت می‌کرد، هر چند صحبت‌های او تأثیری در عموم مردم ایران ندارد و علت این مساله جنایت‌های گسترده منافقین در طول دهه ۶۰ و همچنین سال‌های اخیر است.

از جمله وقایعی که در هشتگ «هزار جلاد هزار اشرف» در فضای مجازی مطرح بود، ماجرای جنایات اعضای گروهک منافقین در حمله به شهر اسلام‌آباد همزمان با عملیات مرصاد بود. در این عملیات منافقین با ورود به داخل خاک ایران به بیمارستان اسلام‌آباد غرب وارد شده و با پاره کردن شکم زنان آبستن، بر سر اینکه کودک داخل رحم دختر است یا پسر شرط‌بندی می‌کردند! دست داشتن اعضای گروهک منافقین در نسل‌کشی کردها همزمان با انتفاضه شعبانیه مردم عراق در ۱۹۹۱، شهادت آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از مسؤولان نظام در انفجارهفتم‌تیر و اشاره به کشتار مردم کوچه و خیابان و بیش از ۱۷ هزار شهید ترور توسط منافقین از جمله موضوعات داغ فضای مجازی در این هشتگ بود.

همزمان با میتینگ هرساله منافقین در حومه پاریس، برخی کاربران فضای مجازی با راه‌انداختن هشتگ #هزارجلادهزاراشرف به بازخوانی جنایات این گروهک پرداختند.

آتش‌زدن یک اتوبوس توسط منافقین در خیابان‌های تهران

درگیری منافقین در خیابان ولی‌عصر(عج) تهران در مهر ۱۳۶۰

پیکر شهید سید جواد شرافت از شهدای حادثه ۷ تیر

بمب‌گذاری توسط منافقین در خیابان نظام‌الملک در اسفند سال ۶۰

شهدای بمب‌گذاری توسط منافقین در خیابان نظام‌الملک در اسفند سال ۶۰

پیکر شهید نوجوان کشته‌شده توسط منافقین

جوانی که بر اثر بمب‌گذاری توسط منافقین به‌شهادت رسیده است

دستگیری اعضای خانه تیمی منافقین توسط نیروهای کمیته انقلاب اسلامی

منزل خانواده یک شهید بعد از بمب‌گذاری توسط منافقین در دی ماه سال ۶۰

تشییع شهدای ۷ تیر در بهشت زهرای تهران

انتهای پیام/تسنیم

تصاویری دیده‌نشده از جنایات منافقین در سال‌های دهه ۶۰ منتشر شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme