https://telegram.me/empireoflies

هرزه های حقوق بشری و طنز گویی در بی بی سی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:شیرین عبادی یکی از  دلالان حقوق بشر در نشست تجزیه طلبان کرد در سوییس گفته که جمهوری اسلامی ایران باعث تبعیض بر علیه کرد ها شده و باید تقاص این کار را پس دهد.وی در این سخنرانی در راستای تجزیه طلبی ایران کردها را ملت خطاب کرده و خواستار جدایی این قوم از ملت ایران شده است.

عبادی چندی پیش در برنامه صفحه دو بی بی سی فارسی شرکت کرد و سخنانی گفت که بیشتر شبیه طنز بود . شیرین عبادی که از او با عنوان «برنده جایزه صلح نوبل» یاد می‌شود از تریبون شبکه بی بی سی فارسی در لندن، دو پیشنهاد تلخ و سیاه برای مردم ایران مطرح کرد.وی در بخش هایی از سخنان خود گفت کهمردم ایران در انتخابات شرکت نکنند چون برای دولت و نظامشان “مشروعیت ایجاد می‌کند” و با این کار خود مانع انتخاب گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران خواهند شد. اگر مردم رأی دادند حداقل در خیابان شادی نکنند بلکه در خانه‌های خود و در خلوت شادی کنند! چرا؟ چون فیلم شادی مردم به دست اعضای مجمع عمومی سازمان ملل خواهد افتاد و موجب می‌شود آن‌ها ایران را محکوم نکنند و کمیسیون ویژه حقوق بشر سازمان ملل برای ایران گزارشگر ویژه انتخاب نکند.

وی مدعی است که رأی مردم ایران تأثیری ندارد پس “نباید در این دوره خاص که قرار است گزارشگر تعیین شود برای حکومت ایران مشروعیت ایجاد کنیم که گزارشگر تعیین نشود.”

البته این اولین بار نیست که شیرین عبادی چنین اظهارات مضحکی را بر زبان می‌آورد چراکه بار‌ها شاهد اباطیل و خزعبلات وی در مواقع مختلف بوده‌ایم، چنان که وی در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفته بود: ما باید جلوی استفاده ایران را از این ماهواره‌ها بگیریم و با این کار می‌توانیم میکروفن ایران را ببندیم.

این فعال فتنه ۸۸ همچنین در زمینه داعش نیز گفت بود: بهتر است به جای بمباران مواضع داعش برای آن‌ها کتاب ارسال کرد زیرا داعش از جهل مردم مسلمان استفاده می‌کند. اگر بدین نحوه با داعش جنگیده شود، این نبرد بدون نتیجه تا ۵۰ سال طول می‌کشد.

وی که از سال ۲۰۰۴ خود را وکیل مدافع تمام جهان دانسته است، در بسیاری از موضوعات و اخبار بین‌المللی اظهارنظر‌های سخیف و مضحکی می‌کند که تنها همسو بودن وی را با الگوی دیکته شده از سوی غرب نشان می‌دهد، هرچند که هر کجا لازم بوده سخن گفته و هر کجا لازم نبوده سکوت کرده است تا به گفته یکی از اعضای گروهک منافقین تغذیه مالی لازم، از وی دریغ نشود اما بهتر است بیش از این به اباطیل گویی و دُر فشانی‌های مضحک خود ادامه ندهد تا رویکردهای خائنانه وی به ملت ایران در پوشال «حقوق بشر» بر ملا نشود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme