https://telegram.me/empireoflies

هراس نظام سلطه و رسانه‌های وابسته از اجتماع بزرگ اربعین حسینی+تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنظام سلطه از اجتماع مسلمانان هر آنجا که به ضرر خود باشد جلوگیری خواهد کرد، این سیاست را می توان در تلاش این روزهای رسانه های وابسته به دولت های غربی مشاهده کرد. در حالی که رسانه های بین المللی از یک اتفاق کوچک [چنانچه در راستای اهداف ش باشد] تصویری بزرگ و بی نظیر به جهان مخابره می کنند اما همین رسانه ها در واکنش به اجتماع میلیون نفری مسلمانان در اربعین آن را نادیده می گیرند!

کشورهای غربی و در راس آن ایالات متحده آمریکا در حقیقت از این رخداد عظیم هراس دارد، پوشش رسانه ای اربعین حسینیبه معنای ظرفیت بزرگ دین اسلام و نقش آفرینی آن در ابعاد جهانی است، آنجا که هزاران نفر به صورت خودجوش از نقاط مختلف دنیا گرد هم می آیند و با یکدیگر اجتماع میلیونی تشکیل می دهند. استعمار همواره به دنبال استثمار دیگر ملت ها بوده است، فرهنگ حسینی اما در مقابل این سیاست ایستادگی می کند و به آن اجازه نمی دهد. کشورهای غربی اجتماع بزرگ اربعین حسینی را مانع تحقق اهداف خود در منطقه می بینند بنابراین به دشمنی بر می خیزند!

سلسله اخبار و گزارش هایی که در این چند روز از سوی رسانه های معاند فارسی زبان منتشر شد به واقع بیانگر سیاست کثیف نظام سلطه است که چگونه تلاش می کند با انتشار مطالب دروغ و کذب بین دو ملت مسلمان ایران و عراق اختلاف افکنی کند. آنها چند سال پیش با انتشار گزارش های دروغ به دنبال جنجال آفرینی بودند که البته طرح آنها با شکست مواجه شد.[۱] اکنون در تلاشی دیگر به دنبال تفرقه و اختلاف میان مسلمانان ایرانی و عراقی هستند که در این باره می توان به جنجال درباره سوء استفاده جنسی زائران عراقی در مشهد اشاره کرد.

رسانه های غربی و وابسته نظام سلطه [بی بی سی فارسی، صدای آمریکا، رادیو اسرائیل، ایران وایر، رادیو فردا، آمد نیوز، گویا نیوز، رادیو کوچه، رادیو زمانه و …] اگرچه چند روزی سوار بر موج شایعات هر چه در توان داشتند، انجام دادند اما در نهایت جنجال آنها نتوانست آنچنان که باید و شاید کارساز واقع شود! در این میان آمدنیوز همچنان با شایعه پراکنی سعی دارد میان ایرانی ها و عراقی ها را بر هم زند! روح الله زم در تازه ترین پست اینستاگرامی خود مدعی شده که ناآرامی ها بصره به دلیل فساد دولتمردان وابسته به جمهوری اسلامی است و مردم عراق خواستار پایان حضور ج.ا.ا و بسته شدن مرزها با ایران شده اند!!!

پر واضح است که این قبیل شایعات راه به جایی نخواهد برد؛ علیرغم هجمه سنگین رسانه های وابسته به نظام سلطه به منظور اختلاف افکنی میان مسلمانان باید گفت که علاوه بر برگزاری پرشور اربعین شاهد افزایش میزان ورود گردشگر از کشورهای مختلف علی الخصوص عراق [در حوزه زیارت،سلامت و تجارت] به ایران خواهیم بود.

در پایان گفتنی است ناآرامی ها در استان بصره تنها به دلیل وضعیت نابسامان خدمات رسانی است و ربطی به ورود زائران ایرانی به عراق ندارد.

 

[۱] روزنامه انگلیسی گاردین در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ در گزارشی با عنوان «زیارت، غذا، سکس و پارک آبی در شهر مقدس مشهد» به زائران عراقی اشاره کرد که برای لذت جویی و روابط نامشروع به این شهر مسافرت می کنند.

انتهای پیام/ما هستیم

نظام سلطه از اجتماع مسلمانان هر آنجا که به ضرر خود باشد جلوگیری خواهد کرد، این سیاست را می توان در تلاش این روزهای رسانه های وابسته به دولت های غربی مشاهده کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme