https://telegram.me/empireoflies

هراس ضدانقلاب از افزایش جمعیت ایران

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از جام نیوز، شبکه های ماهواره ای و وب سایت های خبری ضدانقلاب در چند روز گذشته، تمام تلاش خود را جهت سیاه نمایی علیه رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر تکثیر نسل جامعه ایران به نمایش گذاشتند.

“علیرضا نوری زاده” مجری تلویزیون ماهواره ای “ایران فردا / iranfarda” در این خصوص گفت: «جمهوری اسلامی می خواهد با فرهنگ جامعه ایرانی مبارزه کند و رهبر ایران توصیه می کند باید جمعیت ایران افزایش پیدا کند.»

مدیر شبکه ایران فردا که جهت سیاه نمایی علیه جمهوری اسلامی و تضعیف مذهب شیعه از سوی عربستان سعودی تاسیس شده افزود: «این ها می خواهند جمعیت کشور را زیاد بکنند تا سربازان اسلام افزایش داده شود. نگاه مسئولین ایران به کشورشان یک نگاهی است که مخالف پیشرفت و مدرن شدن است. دو تا فرزند هم زیاد است.»

این فعال ضدانقلاب تاکید کرد: «این ها فرزندان زیاد را برای پاسداری از اسلام می خواهند. آن ها می خواهند بسیجی ها را افزایش دهند.»

“پرویز قاضی سعید” مجری و مفسر سیاسی شبکه “پارس” نیز در این خصوص با ترساندن مردم ایران گفت: «به مردم ایران توصیه می شود که باید فرزندان خود را بیشتر کنند. چون آن ها معتقد هستند هر آنکس که دندان دهد نان دهد. اما وضعیت اینگونه نیست. اگر جمعیت ایران افزایش داده شود مردم از گرسنگی در خیابان ها می میرند و بلایی بر سر آن ها می آید که فاجعه بار خواهد بود.

یکی از وب سایت های ضدانقلاب که معمولا تمام تلاش خود را در راستای تضعیف عقاید مذهبی و دینی به کار می گیرد با سیاه نمایی از وضعیت ایران نوشت: «رهبر ایران به دنبال تشکیل یک امپراطوری شیعه در جهان اسلام است. هر نوزاد ایرانی می تواند یک سرباز ولایت به حساب آید. سیاست تک فرزندی یک روش مفید اقتصادی است.»

این وب سایت با ترساندن مردم ایران از تکثیر نسل توصیه می کند: «باید با استفاده از وسایل ضد بارداری نگذارید فرزندانتان بیشتر شود تا بتوانید راحت تر زندگی کنید.»

سیاه نمایی علیه اقتصاد ایران و همچنین هراسان شدن این عناصر خود فروخته از تاکید و توصیه مقام معظم رهبری ایران مبنی بر افزایش جمعیت ایران نکته بسیار مهمی است که می توان از گفته های این فعالان ضد انقلاب به دست آورد.

پدیده تک فرزندی سیاستی بود که قبل از انقلاب توسط رژیم پهلوی با نقشه های استکبار به اجرا در آمد تا بتوانند با کاهش جمعیت ایران اهداف خود را دنبال نمایند.

اما در چندین سال گذشته با تاکیدات مقام معظم رهبری، سیاست تکثیر نسل و افزایش جمعیت ایران بکار گرفته شده است تا جامعه ایرانی از پیری نه چندان دور نجات پیدا کند.

مشکل پیری جمعیت تنها یک مسئله از معضلات کاهش جمعیت است. وگر نه مسایل سیاسی جمعیت جوان، افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد با کادر متخصص جوان، افزایش قدرت سیاسی در جهان و صحنه بین المللی، مبارزه با پدیده شوم تک فرزندی و علاج مشکلاتی روحی و روانی که برای خانواده های تک فرزند به وجود می آید و هزاران حسن دیگر، می تواند رمزگشای سخنان و تاکیدات مقام معظم رهبری باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اگه یه بچه داشته باشیم این بچه هم زبونم لال ماشینی زد یا مرضی گرفت
    تو ۴۵ – ۵۰ سالگی بچه از کجا بیاریم

    تو این دنیای ۱۰۰۰ درد و مرض یه بچه دو بچه عقلانیه ؟
    بنظر من ۳ تا خوبه
    این بابا خودش خواجه است همه رو .. فرض کرده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme