https://telegram.me/empireoflies

نگرانی آل سعود از بسته شدن تنگه هرمز

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حسین شریعتمداری مدیر مسئول و نماینده مقام معظم رهبری در موسسه کیهان پس از این که دولت آمریکا جمهور یاسلامی ایران را با عدم اجرای مانور نظامی در خلیج فارس تهدید کرده بود چند روز قبل در سرمقاله ای در این روزنامه از دولت ایران خواسته بود که در صورت ادامه تهدید های مقامات آمریکایی در اقدامی پیش دستانه تنگه هرمز را بر اساس کنوانسیون های بین المللی ببندد از حق عبور و مرور بی ضرر کشتی های نظامی و غیر نظامی از آبهای سرزمینی خود استفاده کند .

از طرفی اخیرا دیوان عالی آمریکا حکمی صادر کرد که دو میلیارد دلار از دارایی‌های ایران مصادره شود و از آن به گروهی از بستگان ۲۴۱ تفنگدار آمریکایی که سال ۱۹۸۳ در انفجار مقرشان در بیروت کشته شدند غرامت پرداخته شود.

پس از این که این مقاله منتشر شد سایت العربیه وابسته به خاندان سلطنتی عربستان که از تهدید ایران در بستن تنگه هرمز بسیار هراسان شده است در مطلبی این اقدام را زیر سوال برده و از ایران خواسته در رابطه با این عمل از خویش تندار باشد.

العربیه

این سایت که روزانه اخبار در خصوص فضای داخلی ایران و درگیری های جبهه مقاومت اسلامی را با تروریست ها و ارتشیان سعودی را کاملا عکس جلوه داده و در این زمینه ید طولای در شایعه سازی و برعکس نشان دادن پیروزی های جبهه مقاومت دارد در گذشته نیز در مقابل تهدید های ایران در برابر زیادی خواهی کشور های غربی و عمال منطقه ای شان واکنش نشان داده بود و بار ها نشان داده که کشور های عرب مرتجع منطقه غیر از زبان زور و تهدید هیچ زبانی را فهم نمی کنند.

حسین شریعتمداری در زمینه های استراتژیکی و ژئوپولیتیکی همواره یکی از تئوریسین های قدرتمند انقلابی است . وی در این زمینه ها بار ها از طرف مفتی های وهابی به دلیل اظهاراتش تهدید به مرگ شده است .

به عنوان مثال چند سال پیش در پی اظهارات گستاخانه یکی از مقامات اماراتی مبنی بر حق این کشور بر جزایر سه گانه خلیج فارس و لفاظی های پس از آن توسط دیگر مقامات کشور های مرتجع عربی ،حسین شریعتمداری در مقاله تحت عنوان “آواز کوچه باغی ” در کیهان در قبال در خواست بازگرداندن جزایر سه گانه خلیج فارس به امارات بر اساس اسناد متقن تاریخی خواستار بازگرداندن جزیره بحرین به ایران شده بود که تنها ۴۰ سال است از ایران جدا شده.همین مقاله باعث شد که یکی از مفتی های وهابی در عربستان فرمان قتل این یار انقلاب را صادر کند.که البته با خنده و مضحکه مقامات ایرانی روبرو شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme