https://telegram.me/empireoflies

هذیان‌گویی نوری‌زاد در بستر بیماری ناعلاج + صوت

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای سابق و اپوزیسیون این روزها، که در سالهای بعد از فتنه ۸۸ با تغییر اساسی در افکار و اعتقاداتش، در جهت شادمانی دشمنان ملت ایران فعالیت کرد، پس از ماه‌ها فعالیت بی‌نتیجه، این روزها با بیماری سختی دست و پنجه نرم می‌کند.

نوری‌زاد که پس از سقوط اعتقادی، در سالهای اخیر به‌کرات سعی نمود با برگزاری تجمعات و تحصن‌های مختلف در مکان‌هایی مانند مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا و مقابل زندان اوین و در میان کوه و بیابان ابراز وجود کرده و مورد توجه دشمنان ملت ایران قرار گیرد و افرادی را هم دور خود جمع کند، در همه برنامه‌هایش با شکست مواجه شده و در روزهای اخیر علاوه بر دست و پنجه نرم کردن به بیماری‌ای وخیم و ناشناخته، به افسردگی شدیدی گرفتار شده است.

در این میان، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی هم به نوری‌زاد توجهی نمی‌کنند و با وجود فعالیت‌های مختلفش، برخورد چندانی با او انجام نمی‌شود؛ طوری که داغ بازداشت‌شدن و کسب افتخار یک روز زندانی‌شدن بر دل نوری‌زاد مانده است.

«محمد نوری‌زاد» که بخصوص پس از سال ۸۸ توهین‌های بی‌سابقه‌ای به افراد و چهره‌های اسلامی و انقلابی داشته و با اعمالی مانند ادای احترام به شیطان‌پرستان، تبرعه و حمایت از منافقین، تشکر از بازماندگان خاندان منحوس پهلوی، نفی شهادت حضرت زهرا (س)، توهین به امام حسین(ع)، فحاشی به سردار حاج قاسم سلیمانی و … کارنامه سیاهی از خود به جای گذاشته، این روزها در حالی که در بیمارستان آتیه تهران بستری‌ست و با بیماری سخت و ناعلاج دست و پنجه نرم می‌کند، اما باز هم دست از ابراز سخنان شاذ و جفنگیات بر نمی‌دارد.

 

 

نوری‌زاد که پس از فتنه ۸۸ با سوءاستفاده از آزادی بیان موجود در کشور، طی چند نامه سرگشاده به سران ارشد نظام و بخصوص مقام معظم رهبری توهین کرده بود، این‌بار در ایام شب قدر سال جاری، در حالی که در تب و لرز ناشی از بیماری سختی می‌سوخت، به یاد خدا افتاده و سخن از رضایت خداوند زد و وقیحانه گفت که در شب قدر رهبر جمهوری‌اسلامی خوب است که برای کسب رضای خدا برود و از سران فتنه سال ۸۸ عیادت کرده و توبه نماید!

این انقلابی‌نمای سالهای دهه ۶۰ و ۷۰، در سخنانی عوامانه و سطحی با انتقاد از حمایت مادی و معنوی ایران از کشورهای مظلوم منطقه بخصوص سوریه و فلسطین، گفت که حمایت از مردم مظلوم این کشورها جهاد نیست، بلکه بزرگترین جهاد دیدار با سران فتنه است!!

نوری‌زاد که گویا از بیماری ناعلاجش درس عبرت نگرفته و متنبه نشده، در سخنانی مضحک با حمله و توهین به مراجع تقلید، روحانیون و طلاب، ادعا کرد که مراجع دینی به‌سبب آنکه به خدمت سربازی نمی‌روند، پس سخنان و فتاوای آنها هیچ ارزش شرعی و قانونی ندارد و مانند باد هوا است!

این ادعای نوری‌زاد و امثال او درباره سربازی روحانیون و طلاب در حال‌ست که بر اساس قوانین روحانیون نیز مانند دیگر افراد جامعه موظند دوره خدمت سربازی را بگذرانند. از سوی دیگر می‌دانیم که قانون، برای همه دانش‌طلبان (اعم از حوزوی و دانشگاهی) معافیت موقت تحصیلی پیش‌بینی کرده که افراد تا زمانی که مشغول تحصیل هستند از خدمت سربازی معاف می‌شوند. دانشگاهیان بعد از فاغ‌التحصیل شدن در محلی که مناسب تحصیلاتشان هست به خدمت سربازی می‌پردازند و طلابی هم که به هر دلیل ادامه تحصیل نمی‌دهند یا در مقطعی خاص از ادامه تحصیل انصراف می‌دهند نیز در محلی که مناسب تحصیلاتشان هست به سربازی می‌روند. اما با توجه به این که دوره‌های آموزشی حوزه علمیه بسیار طولانی است و گاه یک روحانی چندین سال از عمر خود را به تحصیل می‌پردازد، خواه یا ناخواه بعد از فارغ‌التحصیل شدن آن قدر سنش بالا رفته که از نظر قانون معاف از خدمت محسوب می‌شود. اگر هم روحانیانی بوده‌اند که سربازی نرفته‌اند، یا به این دلیل است که هنوز مشغول تحصیلند یا آنکه سنشان از سن سربازی گذشته است. البته نوعا روحانیون، در بسیج دوره نظامی را سپری می‌کنند و برخی از آنان دوره سربازی را به عنوان تبلیغ در نیروهای مسلح، می‌گذرانند.

«محمد نوری‌زاد» که به هذیان‌گویی افتاده بود، در ادامه با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، به شرکت کنندگان در این راهپیمایی توهین نمود و آنها را افرادی نامید که فقط به دنبال نعره زدن هستند. وی همچنین بدون اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی، برای جلب رضایت گروه‌های ضدانقلاب و صهیونیستی، حزب‌الله لبنان را مانند مقامات آمریکایی، گروهی تروریستی نامید.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای سابق و اپوزیسیون این روزها، که در سالهای بعد از فتنه ۸۸ با تغییر اساسی در افکار و اعتقاداتش، در جهت شادمانی دشمنان ملت ایران فعالیت کرد، پس از ماه‌ها فعالیت بی‌نتیجه، این روزها با بیماری سختی دست و پنجه نرم …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme