https://telegram.me/empireoflies

هذیان‌گویی‌های پسر نوری‌زاد؛ پسر کو ندارد نشان از پدر…

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش پس از برگزاری همایش منافقین در پاریس اباذر نوری‌زاد فرزند محمد نوری‌زاد با صدور بیانیه‌ای از پیوستنش به گروهک تروریستی منافقین خبر داد و اعلام کرد که در همایش اخیر این گروهک که با حضور و حمایت سعودی‌ها برگزار شده بود نیز حضور داشته است.

وی در بیانیه خود ضمن توهین به ارکان نظام و اعتقادات مردم عنوان کرده بود که شرکت در مراسم های منافقین آرزوی دیرینه اش بوده است.

وی در کاسه لیسی برای منافقین همچنین گفته بود در چند سال اخیر بیشتر به فعالیت های مجاهدین توجه میکردم. به خصوص گردهمایی های سالانه را حتما میدیدم. این که نهم جولای در جشن کهکشان حضور داشتم، البته آرزوی سال های اخیرم بود. آرزویی که عمری دست نیافتنی می آمد اما بود.

وی اخیرا در راستای حمایت بیشتر و جان نثاری برای آل مسعود به مثابه پدرش که به صورت هفتگی برای سایت های آل سعود کاسه لیسی می کند در  مطلبی می نویسد: ”دم مسعود رجوی گرم هر جا که هست. یعنی چه؟ یعنی هر جا که هست و هر کاری که دارد میکند نوش جانش. نوش جان خودش و رفقایش و مردمش. آن سیستمی که راه انداخته، آن سازمانی که تثبیت کرده، بزرگ شده و میبینیم چه میکند. و او بیش و پیش از همه میداند چه در سر دارد. یعنی از همان اول محصول نهایی سازمان را معرفی کرده بوده. روزهای پر شکوه رهایی ابدی از آخوند. جدایی دین از حکومت. حکمی محتوم و پاک شده به آب هفت دریا. شصت و هفت دریا”

وی در جای جای مطلب به نسبت طولانی خود به رهبر معظم انقلاب و رهبر کبیر انقلاب توهین ها و جسارت های بسیار وقیحی را ابراز می دارد .البته این توهین ها و نفرت پراکنی ها از کسی هم چون او که سر سفره پرد خود نشسته است چندان جای تعجب ندارد زیرا پدرش نیز از ۸۸ که دچار انحراف شد تا کنون انباری از توهین ها و تهمت ها را به نظام اسلامی و مسئولان اش نسبت داده و بابت این هذیان گویی ها تا کنون به هیچ‌کس پاسخگو نبوده است.

اباذر نوری زاد در انتهای مطلب خود به صورت واضح از اقدام مسلحانه بر علیه حکومت خبر می دهد و می نویسد که به زودی پوتین به پا می کنیم تا به جنگی ویرانگر بر علیه حکومت اسلامی برویم.

همین چند روز پیش محمد نوری زاد پدر ناخلف اباذر نوری زاد در مصاحبه ای تلویزیونی با در تی وی با اشاره به اعدام های اخیر که جمعی از تروریست ها و جاسوس هسته ای به سزای اعمالشان رسیدند گفته بود مسئولان و رهبران نظام لایق تر بر این اعدام ها هستند چرا که آنها نیز در جرم این افراد شریکند!!!

البته ناگفته نماند که هیچ یک از اعضای اپوزیسیون به رفتار ها و گفتار های این پدر و پسر وقعی نمی گذارند و حتی برخی از اپوزیسیون داخل وی را فردی دورو و ریاکار می دانند که به واسطه این رفتار های رادیکال از بین مخالفان حکومت جاسوسی کرده و آنها را به ریالی می فروشد.

لازم به یاد آوریست گروهک تروریستی منافقین همواره طی سالهای گذشته جنایت های متعددی مرتکب شده اند که بخشی از آنها وابستگی به کشورهای مختلف، جاسوسی برای دولتهای گوناگون و ترور هموطنانمان بوده است.

«سازمان مجاهدین خلق» قدیمی‌ترین و خشن ترین اپوزسیون جمهوری اسلامی؛ حدود سه دهه علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش پس از برگزاری همایش منافقین در پاریس اباذر نوری‌زاد فرزند محمد نوری‌زاد با صدور بیانیه‌ای از پیوستنش به گروهک تروریستی منافقین خبر داد و اعلام کرد که در همایش اخیر این گروهک که با حضور و حمایت سعودی‌ها برگزار شده بود نیز حضور داشته است. وی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme