https://telegram.me/empireoflies

هدف BBC از پخش برنامه های تجزیه طلبانه چیست؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: برنامه پرگار قصد دارد گفتگویی با محوریت تجزیه طلبان آذربایجان روی آنتن ببرد.این برنامه که BBC آن را بررسی احساسات هویت طلبانه در آذربایجان ایران نام گذاری کرده قصد دارد آنچه او رفتار صحیح در برخورد با حرکت های قوم گرایانه و هویت طلبانه نام نهاده را مورد تحقیق خود قرار دهد.مهمان‌های برنامه را سیمین صبری فعال حقوق قومی، صالح کامرانی او هم فعال حقوق قومی و فرهنگ جهانپور پژوهشگر تاریخ خاورمیانه هستند.

عنوان این برنامه که در صفحه فیسبوک هم قرار داده شده با واکنش های منفی کاربران مواجه شده است.یکی از کاربران با اعتراض به حضور سیمین صبری می نویسد: ” دعوت از شخصی چون سیمین صبری شرم آور است. نفرت پراکنی ها و توهین های نژاد پرستانه ای ایشان برای هر فعال فضای مجازی آشکار می باشد ایشان همواره مترصد فرصتی بوده اند که ایرانیان را با القاب توهین آمیز مورد خطاب قرار دهند شما یک لمپن مجازی را به برنامه تان دعوت نموده اید.”

سیمین صبری فمنیست تجزیه طلب

یکی دیگر از کاربران با تجزیه طلب خواندن مهمانان این برنامه نوشته است: ” . کی هویت آذری ها را ازشون گرفته که شما کاسه داغتر از آش شدید و میخواید از حقوق ملت های ترک(!!) در ایران ظالم و ستمگر(!!) حمایت کنید؟! شما اصلا کی هستید و کی مردم آذربایجان این رسالت را به شما دادند که از حقوقشون دفاع کنید؟ مگه مردم آذربایجان چه هویتی جز ایرانی بودن دارند که ازشون گرفته شده و هویتشون را طلب می کنند؟!؟!

سیاست قدیمی انگلیسی ها همیشه ” تفرقه بینداز و حکومت کن ” بوده است و BBC این سیاست را در پیش میگیرد.

این تنها بخش کوچکی از واکنش هاست

انتهای پیام/روباه نیوز

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme