https://telegram.me/empireoflies
در راستای پروژه شیعه هراسی و تضعیف جایگاه شیعیان در جهان، غرب در برهه های مختلف تلاش می کند با ارائه تصاویری نادرست و ناصحیح از مذهب تشیع، از گسترش و اشاعه آن در جهان جلوگیری نماید.

هدف رسانه‌های خارجی از انتشار گسترده مراسم قمه زنی چیست؟+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ”تشیع انگلیسی” یا “شیعه لندنی”؛ اصطلاحی که مدتی است بر سر زبان‌ها افتاده است. پس از “اسلام آمریکایی” که امام خمینی (ره) در برابر اسلام ناب محمدی تبیین کردند، رهبر انقلاب و نخبگان کشور از تهدیدی به نام “تشیع انگلیسی” پرده برداشتند. تشیعی که از لندن و با حمایت سرویس‌ اطلاعاتی این کشور حمایت و ترویج می‌شود تا محصول “تفرقه” را در کشورهای اسلامی برداشت کند. تشیعی که با هزینه‌های سنگین تبلیغاتی تمام توان خود را برای پیوند “شیعه” با خشونت و قرار دادن آن در مقابل سایر فِرَق اسلامی تجمیع کرده است.

مصداق‌های شناسایی “تشیع انگلیسی” چیست؟

تشیع انگلیسی، شعبه‌ای از “اسلام آمریکایی” است؛ فرقه‌ای که با شهادت و جهاد نسبتی ندارد. بی‌خطر برای طاغوت و ظالمین و از کنار آمریکا و اسرائیل نیز با سکوت عبور می‌کند. “شیعه انگلیسی” ترجیح می‌دهد بر پیکر خونین امام حسین (ع) گریه و مویه کند تا در رکاب پسر رسول خدا کشته شود. تشیع انگلیسی هدفش حرکت در مسیر اصلاح دین رسول خدا نیست و تنها بر تفرقه و اختلافات تأکید دارد. “تکفیر” می‌کند. ناسزا می‌گوید. به مقدسات سایر مسلمانان توهین می‌کند و به تنها حکومت شیعی جهان می‌تازد.

انگلیس برای اولین بار چه زمانی در تشیع نفوذ کرد؟

یکی از ردپاهای اولیه نفوذ انگلیس در تشیع به زمانی بازمی‌گردد که میرزای شیرازی به مقابله قراردادهای استعماری انگلستان پرداخت و علمای شیعه پس از آن در هر فرصتی بر ضد این قدرت استعمارگر فتوای جهاد و مقاومت می‌دادند. دولت انگلیس و سرویس اطلاعاتی این کشور میزبان برخی از مراجع شیعه شد و با بهره‌گیری از از محبوبیت آن‌ها در اروپا، بستر پرورش طلبه‌های جوان با گرایش‌های ضد نظام اسلامی و در مغایرت با روش غالب مراجع عظام شیعه در قم و نجف، فراهم کردند.

تشدید ترویج عقاید تشیع انگلیسی در ایام عزاداری سیدالشهدا

به مناسبت ایام عزای سیدالشهدا (ع) و گرم شدن بازار برخی انحرافات در مراسم عزای حسینی، شبکه ها و رسانه های خارجی و ضدانقلاب با انتشار گسترده قمه زنی، به دنبال القاء خشونت آمیز بودن عقاید شیعیان و رفتار خارج از عرف این گروه مذهبی دارند. در حالیکه، تمامی این اقدامات با هماهنگی سرویس های غربی به وسیله برخی شخصیت های معلوم الحال که حمایت مالی از سوی غرب می شوند انجام می شود.

رسانه های خارجی چه تصاویری از محرم سال ۱۳۹۵ ارائه کردند؟

در راستای پروژه شیعه هراسی و تضعیف جایگاه شیعیان در جهان، غرب در برهه های مختلف تلاش می کند با ارائه تصاویری نادرست و ناصحیح از مذهب تشیع، از گسترش و اشاعه آن در جهان جلوگیری نماید. در همین راستا، در محرم امسال رسانه های خارجی به ارائه تصاویری از قمه زنی شیعیان در ایام عزاداری سیدالشهداء در راستای پروژه مذکور پرداختند.

ایندیپندنت در گزارشی با عنوان”عاشورا؛ مقدس ترین روز تقویم شیعه” این روز را با تصاویری خونین از قمه زنی به دنیا معرفی کرده است:

10001

بی بی سی هم در گزارشی مناسب به این موضوع پرداخته است:

10002

شبکه امام حسین (ع) هم در این ایام به تبلیغ گسترده قمه زنی و عزاداری های خشن پرداخته است.لازم به ذکر است این شبکه با حمایت مالی غرب و در راستای ارائه تصویری خشن از شیعیان فعالیت می کند:

10003

این موارد درحالیست که همواره علما و بزرگان تشیع درباره نفوذ انحرافات و باورهای ضداسلامی هشدار دادند.رهبر معظم انقلاب بارها درباره تشیع انگلیسی مطالبی مختلفی را بیان کرده اند. در آخرین مورد نیز ایشان در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در بیاناتشان در حرم مطهر امام بار دیگر ضمن تبیین اختلاف افکنی آمریکا در میان شیعه و سنی تصریح کردند:

“به این هم شیعه توجه کند هم سنی. بازی دشمن را نخورند. آن تسننی که آمریکا از آن حمایت کند و آن تشیعی که از مرکز لندن صادر شود به دنیا، اینها مثل هم هستند. هر دو برادران شیطان هستند و هر دو عوامل آمریکا و غرب و استکبار هستند.”

انتهای پیام/پایگاه نفوذ

در راستای پروژه شیعه هراسی و تضعیف جایگاه شیعیان در جهان، غرب در برهه های مختلف تلاش می کند با ارائه تصاویری نادرست و ناصحیح از مذهب تشیع، از گسترش و اشاعه آن در جهان جلوگیری نماید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme