https://telegram.me/empireoflies

هدف بالاترین نهاد امنیتی آمریکا از مدیریت ۲۳ سایت روسپی‌گری کودکان در اینترنت چیست؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه “آرس تکنیک” پس از دستیابی به اسنادی از سوی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در گزارش جدید خود فاش کرد که دفتر تحقیقات فدرال “اف بی آی” اداره ۲۳ سایت روسپی گری کودکان در اینترنت را برعهده دارد.

آرس تکنیک، افزود: دفتر تحقیقات فدرال مجوز اداره و راه اندازی یکی از بزرگ ترین پایگاه های روسپی گری کودکان در اینترنت را به مدت ۱۳ روز دریافت کرد.

بر پایه همین گزارش، “إف بی آی” عملکرد این پایگاه را بهبود و تسریع بخشید. هدف دفتر مزبور از این اقدام شناسایی افراد بازدید کننده از پایگاه های اینترنتی یاد شده و بازداشت آنها است.

کاربران چنین تارنماهایی برای مخفی ماندن هویت شان از شبکه ” تور” به معنای ناشناخته استفاده می کنند؛ اما دفتر تحقیقات فدرال می تواند به IP و دیگر اطلاعات کاربران چنین پایگاه هایی دست یابد.

سازمان اطلاعات آمریکا در گذشته برای رصد کردن تندروها از شیوه مشابهی سود جسته است و سند فاش شده توسط ادوارد اسنودن مشاور سابق آژانس امنیت ملی نشان می دهد که آژانس از شش تندرو که به طور مستمر وارد تارنماهای مستهجن می شوند، جاسوسی الکترونیکی کرده است.

انتهای پیام/ نفوذ

شبکه “آرس تکنیک” پس از دستیابی به اسنادی از سوی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در گزارش جدید خود فاش کرد که دفتر تحقیقات فدرال “اف بی آی” اداره ۲۳ سایت روسپی گری کودکان در اینترنت را برعهده دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme