https://telegram.me/empireoflies

هدف از انتشار فایل صوتی منسوب به منتظری چیست؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین روزها رسانه های ضدانقلاب همچون بی بی سی، رادیو فردا، دویچه وله و کلمه به بهانه انتشار فایل صوتی از سوی سایت منتظری با عنوان “دانستن حق مردم است”، به صورت هماهنگ و در راهبردی مشترک به دنبال “سیاه نمایی بر علیه جمهوری اسلامی ایران” هستند.

بی بی سی فارسی در مطلبی درباره فایل صوتی منتشر شده از منتظری نوشته: ”منتظری که در آن زمان جانشین آیت الله خمینی، رهبر وقت ایران بود، پس از مطلع شدن از اعدام گسترده اعضا و هواداران زندانی سازمان مجاهدین خلق ایران به حکم آقای خمینی، دو نامه اعتراضی به او نوشت” این مطلب به طور مشابه در دیگر سایت های ضدانقلاب هم منتشر شد.

شاید مهم ترین موضوعی که قبل از انتشار فایل صوتی منتظری، رسانه های ضدانقلاب به طور گسترده به آن می پرداختند، موضوع اعدام اعضای گروهک تروریستی “توحید و جهاد” بود. اعضای این گروهک تروریستی که در پرونده خود موضوعاتی همچون؛ راه‌اندازی گروهک تروریستی تکفیری به قصد محاربه و انجام عملیات‌های مسلحانه در داخل کشور، ترور و کشتار مردم بی‌گناه و بعضی از علمای عزیز کردستان از جمله شهیدان ماموستا شیخ‌الاسلام و ماموستا برهان عالی، به شهادت رساندن تعدادی از محیط‌بانان شهرستان سنندج، ربایش و به شهادت رساندن برخی از شهروندان از جمله خلیفه فرهادی اهل قروه و هدایت حسن‌خانی اهل ایلام، تهیه سلاح‌های مختلف و متعدد جنگی و ساخت بیش از ۵۰ بمب آماده انفجار، تهیه بیش از ۱۰ تن مواد پیش‌سازه ساخت بمب و مواد منفجره، بمب‌گذاری در نقاط متعدد شهرستان سنندج و موارد متعدد دیگر از جنایت ها را در پرونده خود داشتند، با حمایت رسانه های ضدانقلاب با بهانه های حقوق بشری و وارد کردن اتهامات مختلف به جمهوری اسلامی روبرو شدند.

در اقدامی دیگر، منافقین سعی کردند سایت‌های همسوی خود مانند “هرانا” را به عنوان مرجع اطلاع رسانی برای این مسئله مطرح کنند. البته اعضای این گروهک، پای خود را فراتر گذاشته و در اقدامی قابل تأمل عناصر اعدام شده توحید و جهاد را اعضای خود معرفی کردند. این اقدام در ترجمه مصاحبه موسی افشار(رابط منافقین با رسانه‌های عربی) آن هم در بخش اردو زبان سایت سعودی العربیه صورت گرفته است، که برخی روزنامه‌های اردوزبان هند نیز عیناً آن را بازنشر می دهند.

با توجه به اقدام مشترک منافقین و رسانه های ضدانقلاب در حمایت از گروهک تروریستی “توحید و جهاد” و معرفی آنها به عنوان اعضای گروهک منافقین، می توان اینگونه بیان کرد که، سایت منتظری بار دیگر با انتشار فایل صوتی منتسب به وی در محکوم کردن اعدام منافقین توسط نظام، بار دیگر پس از ۲۸ سال، در اقدامی مشابه به حمایت از این گروهک تروریستی پرداخت. تا این گفته حضرت امام خمینی (ره) درباره منتظری که فرمودند ” مطالبی که می‌گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده‌ای برای جواب به آنها نمی‌دیدم. مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید که چه خدمت ارزنده‌ای به استکبار کرده‌اید.” بار دیگر درباره منتظری اثبات گردد.

حضرت امام در آخرین نامه ای که به منتظری می نویسد به وی یادآور می شود که منافقین چنان سلطه ای بر شما پیدا نموده اند که شما از زبان آنها حرف می زنید و با این کارها بزرگترین خدمت را به استکبار کردید.اکنون بعد از ۲۸ سال با کمال تعجب می بینیم که بیت ایشان نیز در این برهه حساس نیز همان خدمت را به منافقینی که حتی به خانواده آیت الله منتظری رحم نکردند کرده است.

البته پروژه ای که این روز ها برای تطهیر منافقین از سوی شبکه های فارسی زبان و ایادی آنها در فضای مجازی آغاز شده هیچگاه نمی تواند جنایت های گروهک های تروریستی را که از قبل از انقلاب تا کنون در حق مردم مظلوم ایران روا داشته اند را از یاد ها ببرد.

منابع:

پایگاه جامع نفوذ

سایت کلمه

کیهان

صحیفه نور حضرت امام خمینی (ره)

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها رسانه های ضدانقلاب همچون بی بی سی، رادیو فردا، دویچه وله و کلمه به بهانه انتشار فایل صوتی از سوی سایت منتظری با عنوان “دانستن حق مردم است”، به صورت هماهنگ و در راهبردی مشترک به دنبال “سیاه نمایی بر علیه جمهوری اسلامی ایران” هستند. …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme