https://telegram.me/empireoflies

«هخای ۲» برای چه به تلویزیون پارس رفت!؟

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسعود صدر» از مجریان تلویزیون لس‌آنجلسی «پارس» از سینه‌چاکان خاندان پهلوی است که در ماه‌های گذشته اسم او بار دیگر شنیده شد. در ماه‌های پیشین، «امیرعباس فخرآور» همکار سرویس جاسوسی آمریکا با حضور در چندین برنامه با اجرای صدر در تلویزیون مذکور، به تبلیغ خود و کتاب کذایی‌اش پرداخت. فخرآور در این برنامه‌ها علاوه بر اینکه سعی کرد خود را به‌عنوان یکی از مهمترین عناصر اپوزیسیون نظام جمهوری‌اسلامی معرفی کند، همچنین کوشید به تبلیغ کتاب سراسر دروغش بپردازد.

فخرآور که از چند سال پیش به دلیل افزایش همکاری بین دو کشور ایران و روسیه از سوی دستگاه‌های جاسوسی آمریکا مامور شده بود به سندسازی و دروغ‌پراکنی علیه انقلاب اسلامی و مقامات ایران بپردازد، با نوشتن کذب‌نامه‌ای با عنوان «رفیق‌آیت‌ا…» ادعا کرد که انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ توسط دستگاه‌های امنیتی شوروی رخ داده و مردم ایران در آن نقشی نداشتند. وی در ادامه این اراجیف، مدعی شد که بسیاری از مقامات ایران از ابتدا مامور دستگاه امنیتی شوروی بوده‌اند.

تا اینجا سخنان فخرآور باب‌میل «مسعود صدر» و سلطنت‌طلبان بود. اما مشکل از جایی شروع شد که فخرآور در یکی از برنامه‌های به «فرح پهلوی» حمله کرد و مدعی شد که او عامل سرویس جاسوسی شوروی بود و مامور بود تا در وقوع انقلاب به انقلابیون کمک کند. البته برخی این سخنان عجیب فخرآور علیه فرح را ناشی از اختلافات و درگیری لفظی وی با «ربع پهلوی» می‌دانند، اما این سخنان سبب شد تا حملات تند سلطنت‌طلبان به فخرآور آغاز شود و «مسعود صدر» هم برای حفظ جایگاه خود در بین طرفداران خاندان پهلوی، عذر فخرآور را بخواهد و از را از حضور در برنامه‌اش منع کند. هرچند که حضور چندین جلسه‌ای فخرآور در تلویزیون «پارس»، چندان برای صدر و مدیریت این تلویزیون هم بد نبود و آنها از این طریق ده‌ها هزار دلار کاسب شدند.

حال پس از گذشت چندین ماه از آن ماجرا، «مسعود صدر» در یکی از جدیدترین برنامه‌هایش از «سعید شمیرانی» دعوت کرد؛ شمیرانی که به سبب فراخوانش برای تجمع در روز ۲۶ اردیبهشت امسال در تهران و ناکامی کامل در این فراخوان، از سوی برخی از عناصر اپوزیسیون به «هخای ۲» معروف و تحقیر شد.

«مسعود صدر» در حالی در یکی از برنامه‌هایش از «سعید شمیرانی» دعوت کرد که تلویزیون تندروی «ایران آریایی» در سال گذشته او را به دلیل مواضع و عملکرد مضحکش اخراج و «شهرام همایون» در تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» وی را دستمایه تمسخر و خنده قرار داده بود. هرچند که بر اساس سوابق پیشین، بسیاری از عناصر اپوزیسیون ازجمله «مسعود صدر» برای رضای خدا موش نمی‌گیرند و قطعا در قبال دریافت مبلغی چشمگیر، حضور شمیرانی در تلویزیون در آستانه ورشکستگی خود را پذیرفته‌اند. این موضوع آن موقع آشکارتر می‌شود که صدر در برنامه مذکور، در سخنانی عجیب با تعریف و تمجید از «سعید شمیرانی» می‌پردازد و او را به‌سنگ‌تراشی تشبیه می‌کند و می‌گوید: “… آقای شمیرانی شما مانند سنگ‌تراشی هستید که ده‌ها بار باید به یک سنگ ضربه بزند تا بالاخره بشکند و شما اکنون در راه مبارزه با رژیم جمهوری‌اسلامی ضربه اول(!) را زده‌اید …”

هرچند که معلوم نیست بر اساس چه منطق و حسابی «مسعود صدر» شکست کامل (به اذعان عناصر اپوزیسیون) فراخوان شمیرانی در اردیبهشت امسال را یک پیروزی و اولین ضربه به حکومت ایران می‌داند، اما جالب است که خود او اعتراف کرده که برای رسیدن به هدف راه بسیار سختی پیش‌رو دارند که ممکن است ده‌ها سال به‌طور بینجامد و احتمالا به عُمر آنها قد نمی‌دهد!

 

انتهای پیام/

«مسعود صدر» از مجریان تلویزیون لس‌آنجلسی «پارس» از سینه‌چاکان خاندان پهلوی است که در ماه‌های گذشته اسم اوبار دیگر شنیده شد. در ماه‌های پیشین، «امیرعباس فخرآور» همکار سرویس جاسوسی آمریکا با حضور در چندین برنامه با اجرای صدر در تلویزیون مذکور، به تبلیغ خود و کتاب کذایی‌اش پرداخت. فخرآور در این برنامه‌ها علاوه بر اینکه سعی کرد خود را به‌عنوان یکی از مهمترین عناصر اپوزیسیون نظام جمهوری‌اسلامی معرفی کند، همچنین کوشید به تبلیغ کتاب سراسر دروغش بپردازد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme