https://telegram.me/empireoflies

هخابازی ادامه دارد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامران قادری» یکی از عناصر اپوزیسیون خرده پا است که حتی ارزش این را ندارد که به او لقب اپوزیسیون را بدهیم. این فرد که چند ماه پیش از سر بیکاری و عُقده حقارت به گفته خودش با دوچرخه از سوئد به طرف مرز ایران حرکت کرد، چند روز پیش به ایران رسید و پس از ورود به ایران، توسط نیروهای مرزبانی ایران بازداشت شد و تحمیل مراجع ذی‌ربط شد. البته او به این موضوع اشاره نکرد که بیشتر راه بخصوص راه‌های آبی را با کشتی و خودرو پیموده و عمدتاً در زمان‌هایی که می‌خواست از خود فیلم بگیرد، سوار دوچرخه‌اش می‌شد و به فیلمبرداری و انتشار آن می‌پرداخت.

این جوجه اپوزیسیون که بنا به گفته یکی از اطرافیانش همجنسباز نیز است. پس از آنکه در مرز ایران و ترکیه دستگیر شد، پس از چند ساعت که مشخص شد به بیماری روحی و روانی مبتلا است، آزاد شد. در واقع او که فکر می‌کرد با این اقدامات می‌تواند خود را معروف کرده و به یکی از سران اپوزیسیون تبدیل شود، با بی‌محلی کامل دستگاه‌های امنیتی و انتظامی مواجه شد و تیرش به کاهدان خورد و آب از آب تکان نخورد.

این ماجرا سبب شد تا دیگر عناصر اپوزیسیون به تمسخر «کامران قادری» و دیگر حامیانش مانند «مهدی میرقادری» از نزدیکان «ربع پهلوی» بپردازند. «امید شریفی دانا» یکی از این افراد بود که در صفحه فیسبوک خود با تمسخر اقدام «کامران قادری» نوشت: “این بنده خدا کامران قادری تا زمانی که به ایران نرفته بود کلی در ترکیه ادعای رهبری اپوزسیون را کرد و حتا فتوا صادر نمود که احزاب یکی دو نفره با چند لپ تاپ خودشونو منحل کنند و در رکاب ایشان علیه جمهوری اسلامی مبارزه کنند …”

«امید دانا» با کنایه به «مهدی میرقادری» از پادوهای «ربع پهلوی» در ادامه نوشت: “حالا که رفت ایران باهاش کاری نداشتند، اینقدر خودشو به در و دیوار کوبید تا گویا بازداشتش کردند و الان یک عده منفعت چی که اینروزها از بغل نام این بنده خدا در حال لایو گذاشتن و لایک جمع کردن هستند، مدعی شدند کامران اساسا سیاسی نیست و برای ورزش کردن به ایران رفته. پس حتما عمه من بود که از رضا پهلوی حمایت میکرد و در ترکیه شعار براندازی میداد …

این سلطنت‌طلب مقیم سوئد با تکرار احتمال روانی بودن و ابتلای «کامران قادری» به افسردگی، تصریح کرد: “ما که پنج سال در سوئد هستیم اینقدر آفتاب نمی بینیم افسرده شدیم وای به روز این بنده خدا که سی ساله در سوئد بود اساسا سیمهاش قاطی کرده خواسته یک سفری بره که هم فال باشه هم تماشا خرج سفرشم یک عده به اسم مبارزه با جمهوری اسلامی بهش بدند… از این سو یک عده در کنار گود براش هورا کشیدند و بخشی از این هورا کشها اینقدر بی‌شرف هستند که در کشورهای اروپایی و آمریکایی حتا تصویر خودشان را در پروفایلهایشان نذاشتند! آنوقت این بنده خدا را تشویق میکردند برو ایران! بخش دیگر هورا کشها اساسا اینقدر در اروپا مصرف کردند که حال خودشونو درک نمی کنند چه برسد به حال دیگران و درک مسائل سیاسی! مابقی هوراکش ها نیز پناهجویان در انتظار ظهور اقامت هستند و اساسا در این دوره این جانوارن خوب هورا کشی می کنند! در این میان تعدادی نیز از دنیای سیاست بی خبر و خوش خیال هستند که به اینجور بازی ها دخیل میبندند که شاید فرجی شود”

«امید دانا» در پایان این اقدام «کامران قادری» و حامیانش را رفتاری هخاگونه نامید و گفت: “بچه مردم که دیوانه بود شماهام تشویقش کردید الانم از اسمش برای خودتون دارید سرگرمی درست می‌کنید، عجب بی‌شرفی آخه شماها!”

به نظر می‌رسد بعد از افراد معلوم‌الحالی مانند «هخا»، «فرود فولادوند»، «سعید شمیرانی»، «سید محمد حسینی»، باید «کامران قادری» و اطرافیانش را دنباله‌رو مکتب هخائیسم دانست!

انتهای متن/

«کامران قادری» یکی از عناصر اپوزیسیون خرده پا است که حتی ارزش این را ندارد که به او لقب اپوزیسیون را بدهیم.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. از خود بیگانگی و مشکلات روانی میان مخالفان جمهوری اسلامی بیداد می کند. میان کمونیست ها اعتیاد به الکل بسیار رایج است. اشتراک و تعویض همسر به هنگام نزدیکی جنسی برای ایشان ورزش حساب می شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme