https://telegram.me/empireoflies

هجوم همه جانبه دشمنان برعلیه ملت ایران؛ تلفیق نابسامانی اقتصادی با تهدیدات تروریستی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ماه گذشته کنفرانسی در واشنگتن تشکیل شد که در آن تجزیه طلبان ایرانd شرکت داشتند، و علیرضا نوریزاده گرداننده آن بود. در همان حال مصطفی هجری، دبیر کل حزب دموکرات کردستان ایران، به دعوت وزارت خارجه آمریکا به واشنگتن سفر کرد و از ۱۱ تا ۱۷ جوئن در آنجا بود. وی در این مدت نه تنها با مقامات وزارت خارجه آمریکا گفتگو نمود، بلکه در اندیشکده‌های مختلف که لابی‌های اسرائیل و عربستان هستند نیز حضور یافت.

این رفت و آمد ها نشان دهنده این است که دولت ترامپ می‌خواهد مطمئن شود که گروه‌های مختلف کرد تجزیه طلب متحد هستند. هجری نیز می‌خواهد بداند که آیا دولت ترامپ در مورد سیاست تهاجمی خود در برابر ایران جدی است یا خیر، و اگر هست گروه خود را در آن سیاست وارد کند. اخیرا هم گزارش رسیده که حزب دموکرات کردستان ایران تعداد پیشمرگه‌های خود در کردستان را افزایش داده است. بر طبق گزارش المانیتور، هجری همچنین تلاش می‌کند که سازمان یا ستادی تشکیل دهد که از طریق آن همه گروه‌های کرد فعالیت‌های خود بر ضد نظام را هماهنگ کنند.

از طرف دیگر،گروه تروریست پژاک نیز اخیرا دستکم ۱۱ مرزبان کشورمان که همگی‌ کرد بودند را به شهادت رساند ایران کردستان عراق را تهدید کرد که اگر حملات تروریست کرد‌ها به ایران از داخل کردستان عراق همچنان ادامه یابد، به پایگاه‌های آنان در کردستان عراق حمله خواهد کرد.

در همین حال، آمریکا کنسول خود در اربیل را تغییر داد. کنسول جدید استیون فیگین است که مسول بخش ایران در وزارت خارجه آمریکا بود. قبل از شغل او در وزارت خارجه در واشنگتن، فیگین در سفارت آمریکا در بغداد کار میکرد. سفیر آمریکا در عراق، داگلاس سیلیمن، نیز کلنگ آغاز ساختن کنسولگری جدید آمریکا در اربیل را بر زمین زد که قرار است یکی‌ از بزرگترین کنسولگری‌های آمریکا در جهان باشد.

آمریکا حضور خود در پایگاه هوایی باشور که فقط ۴۰ مایل با مرز ایران در حاج عمران فاصله دارد افزایش داده است. ظاهرا دولت محلی کردستان عراق کشاورزان و چوپانان محلی را از رفتن به کوهستان‌های مجاور پایگاه ممنوع کرده بود، و به همین دلیل تظاهراتی بر ضد این دستور در شهر حریر در مجاورت این پایگاه نیز برگزار شد.

به یاد داشته باشیم که هجری در سال ۲۰۱۱ از آمریکا تقاضا کرد که کردستان ایران را همچون لیبی‌ منطقه پرواز ممنوع اعلام کند، که بتواند به جنگ تروریستی خود با پوشش آمریکا شدت بخشد. البته ناگفته نماند که همه این صحنه آرایی ها در حالی انجام یم شود که در داخل کشور از طرف برخی نادانان شایعاتی منتشر می شود به قصد ناامید سازی تا در بین صفوف مقاوم ملت فاصله ایجاد کنند تا بتوانند همزمان با ایجاد اختلالات اقتصادی و امنیتی در داخل از مرزها هم با کمک تروریستها به ایجاد ناامنی کمک کنند ولی صخره سخت مقاومت ملت ایران در کنار هوشمندی مسئولان انقلابی خیلی زود این توطئه بزدلان منافق داخلی و عنودان خارجی را برملا و نابود خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme