https://telegram.me/empireoflies

نیمه ماه شعبان سال ۲۵۵ هجری

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ۱۱۸۲ سال پیش در چنین ساعاتی، نبض تاریخ به شماره افتاده بود و زمان آبستن فرزندی که قرار بود تا ساعتی دیگر متولد شود. فرزندی که از آدم ابوالبشر تا خاتم الانبیاءص وعده آمدنش را داده بودند. مولودی که بالاخره حکومت الله را بر جهان خواهد گستراند. خلیفه‌ای که حکومتش همه نور است و تاریکی جهل و کفر در آن جایی ندارد، جهانیان در حکومتش در سایه امنیت و رفاه به بندگی پروردگارشان مشغولند و علم به منتهی تکامل خود خواهد رسید.

۱۱۸۲ سال پیش در چنین لحظاتی، در خانه‌ای کوچک و محصور در یک پادگان نظامی پدری از نسل اسماعیل ذبیح‌الله (ع) و مادری از فرزندان اسحاق(ع) انتظار فرزندی را می‌کشیدند که وارث تمامی انبیاء الهی و منجی آخرالزمان بود.

پس از تولد آن کودک موعود، خداوند او را از نظرها پنهان گردانید و وعده شد تا هنگامی که بشر نیاز حکومت الله بر خود را درک نکند، موعود پنهان بماند.

قریب به ۱۲ قرن از آن سپیده دم می‌گذرد و انسان‌ها در ادامه اشتباه تاریخی خود به دنبال شیطان رانده شده در مسیری دشوار در دل تاریکی‌های کفر و جهل فرو رفته‌اند. مسیری که شیطان رانده شده در آن بشر را به ورطه کفر و الحاد، جنگ و خون ریزی‌، جنایت‌ و کشتار، تجاوز و بردگی‌، قحطی و بیماری، گرسنگی و فقر و همه بدبختی‌های دیگر انداخت و امروز پس از گذشت زمستان سرد و سیاهی تقریباً ۱۲۰۰ ساله بر بشر، به نظر می‌رسد هروز در گوشه‌ای از دنیا مردمی از خواب غفلت ۱۱۸۲ ساله بیدار می‌شوند و بر شیاطین میشورند.

از وال‌استریت، قلب شیطان بزرگ (آمریکا) گرفته تا توکیو ژاپن، از خیابانهای لندن پایتخت امپراطوری روباه پیر تا پس کوچه‌های کشور غارت شده نیجریه، از فرزندان مایاها در آمریکای لاتین تا اروپاییان به بن بست رسیده، هروز در چهارگوشه دنیا انسانها در حال شورش علیه دستگاه شیطان هستند. هرچند خیل عظیمی از به پاخواستگان علیه شیطان در سراسر گیتی سیستمی جایگزین برای دستگاه شیطان نمیشناسند اما به مُر کلمه «لااله‌الالله» نفی کفر خود گام اول ایمان است.

شیطان رانده شده خود بهتر از هر کس دیگری میداند که «إِنَّ وَعْد اللَّه حَقّ» و «وَلَقَدْ کَتَبْنَا فِی الزَّبُورِ مِن بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُونَ» اما همانطور که توانسته است مرگ خود و حکومت الهی را ۱۱۸۲ سال به تأخیر اندازد به دنبال تاخیر در ظهور موعود است تا بتواند از این زمان برای گمراه نمودن هرچه بیشتر انسانها بهره برد.

اما ۳۷ سال پیش انقلاب اسلامی ایران که انفجاری از نور در دل ظلمت سرد و تاریک تاریخ بود، پایه‌های حکومت شیطان را به لرزه درآورد و درتمام این مدت ۳۷ سال روز به روز دستگاه حکومت کفر ضعیف‌تر و سست‌تر شد و امروز در نقطه‌ای از تاریخ ایستاده‌ایم که تمام اندیشمندان آزاده اعتراف میکنند که دستگاه کفر و حکومت شیطان در لبه پرتگاه فروپاشی است و به فرموده رهبر انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(مدظله) دوران جدیدی در همه عالم در حال آغاز شدن است.

آنچه گذشت دلیل فعالیت مضاعف جبهه کفر و سپاهیان شیطان را خصوصاً در عرصه رسانه و تبلیغات مشخص میسازد، جایی که در آن شیطان با بزرگنمایی قدرت خود و القاء نا امیدی به بشریت می‌کوشد حتی جلوی تفکر به غیر از خود را نیز بگیرد و هر راه دیگری به غیر راه کفر را منتهی به شکست نمایش دهد در حالی که این همه ۱۸۰ درجه در تضاد با حقیقت است.

«امپراتوری دروغ» در بیش از ۲ سال فعالیت خود کوشیده است تا گوشه ای هرچند ناچیز از دروغ‌ها و حقایق دستگاه رسانه‌ای شیطان که به منزله جادوگران فرعون امروز هستند را به ملت ایران نشان دهد و در راه بیدار نمودن بشریت نقشی هرچند کوچک ایفا نماید.

امید است تلاش‌های این رسانه مورد رضایت مولا و سرورمان حضرت ولی عصر(عج) و مقبول درگاه حضرت حق واقع شوند و خداوند این فعالیت‌‌ها را به واسطه اسم «واسع علیم» خود برکت دهد.

«امپراتوری دروغ» عید میلاد موعود و منجی امت‌ها را اولاً به وجود مبارک حضرت ایشان و سپس به تمامی مخاطبین آگاه که در این مدت بیش از ۲ سال با ما همراه بودند تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ

خدایا بلا و گرفتاری بزرگ شد و راز پنهان آشکار گشت

وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ

امیدها نا امید شدند و زمین بر ما تنگ آمده و آسمان ما را از خیرات دریغ کرد

وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْکَ الْمُشْتَکَى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَ الرَّخَاءِ

و تو یاری دهنده‌ای، و خداوندا شکایت به درگاه تو می‌آوریم، و در سختی و آسانی بر تو اعتماد می‌کنیم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَیْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ

خدایا بر محمد و خاندان او درود فرست، آن بزرگانی که فرمانبرداریشان را بر ما واجب کردی و بدینوسیله مقامشان را به ما شناساندی

فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِیباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ

به حق آن بزرگواران به ما گشایشی فوری و نزدیک ده، مانند چشم بر هم زدن یا حتی کمتر از آن

یَا مُحَمَّدُ یَا عَلِیُّ یَا عَلِیُّ یَا مُحَمَّدُ

ای محمد، ای علی، ای علی، ای محمد

اکْفِیَانِی فَإِنَّکُمَا کَافِیَانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکُمَا نَاصِرَانِ

یاریم دهید که به حقیقت شمائید یاور من و مرا کفایت کنید که براستی شمائید کفایت کننده من

یَا مَوْلانَا یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ

ای مولای ما ای صاحب الزمان

الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ

به فریادمان برس، به فریادمان برس، به فریادمان برس

أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی

مرا دریاب، مرا دریاب، مرا دریاب

السَّاعَهَ السَّاعَهَ السَّاعَهَ

همین ساعت، همین ساعت، همین ساعت

الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ

الان، الان، الان

یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

به حق محمد و خاندان پاکیزه‌اش ای مهربانترین مهربانان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme