https://telegram.me/empireoflies

نگرانی«رادیو فردا» از انتقام‌‌ ایران از رژیم صهیونیستی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های بیگانه، دیروز (سه‌شنبه ۷ دی) از پیام جمهوری اسلامی ایران به آمریکا در پی شهادت سردار «محمدعلی الله‌دادی» یکی از فرماندهان سپاه پاسداران که در بلندی‌های جولان سوریه توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسید، خبر داده است.

سایت «رادیو فردا» ارگان رسانه‌های و تبلیغاتی سازمان «سیا» در این‌باره نوشت که پیام ایران به آمریکا این است که اسرائیل وارد خط قرمزهایش شده است. به گفته معاون وزیر امور خارجه ایران، تهران در این پیام اعلام کرده که اسرائیل وارد خط قرمزهای ایران شده است و باید منتظر عواقب این اقدام خود باشد.

تصویر از سایت «رادیو فردا»

تصویر از سایت «رادیو فردا»

همزمان با این سخنان، سردار «حسین سلامی» جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز رژیم صهیونیستی را به انتقام‌گیری تهدید کرده بود.

«رادیو فردا» که با بودجه کنگره آمریکا و زیر نظر وزارت امور خارجه و سازمان جاسوسی آمریکا فعالیت می‌کند، در ادامه گزارش خود نوشته است که، آقای حسین امیر عبداللهیان می‌گوید که پیام ایران از طریق کانال‌های دیپلماتیک ارسال شده است اما جزئیاتی ارائه نکرد؛ مقام‌های آمریکایی هنوز ارسال پیام از سوی ایران را تأیید یا تکذیب نکرده‌اند.

رسانه وابسته به سازمان سیا، با ابراز نگرانی از واکنش ایران به رژیم صهیونیستی، خاطرنشان کرد، این در حالی است که رسانه‌های اسرائیل چند روز پیش خبر دادند که این کشور از طریق روسیه به ایران پیام داده است که در فکر انتقام‌گیری نباشد و ایران را در این خصوص به آرامش دعوت کرده است. بنا بر گزارش‌هایی که در روزنامه «تایمز آو اسرائیل» (TimesOfIsrael) نیز بازتاب داده شد، این پیام را «آویگدور لیبرمن» وزیر امور خارجه اسرائیل، در دیدار روزهای اخیرش با وزیر خارجه روسیه در مسکو برای آن‌ها برده است.

«رادیو فردا» یادآور شد که سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز چهارم بهمن، اسرائیل را به انتقام خاص تهدید کرده بود. وی دیروز (۷ بهمن) نیز ضمن تکرار سخنان خود گفت: “به آن‌ها می‌گوییم ما انتقام خواهیم گرفت منتظر باشید اما زمان مکان و شدت آن را ما تعیین خواهیم کرد. آنان در هر زمان و مکانی آماده باشند و به پناهگاه‌های خود بروند چرا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حزب‌الله لبنان حرف گزاف و بیهوده نمی‌زنند.”

این رسانه دولت آمریکا، همچنین با اشاره به سخنان اخیر «سرلشکر محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، که گفته است: “آزادی قدس نزدیک است” و ” اسرائیل دست و پاهای آخر خود را می‌زند”، افزود: “تهدیدهای فرماندهان سپاه پاسداران در حالی صورت می‌گیرد که به گفته یک مقام نظامی اسرائیل، روز سه‌شنبه دو خمپاره از داخل خاک سوریه به ارتفاعات جولان اسرائیل شلیک شده که با پاسخ اسرائیل مواجه گردیده و هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.”

گفتنی است، رژیم صهیونیستی در پذیرش مسئولیت و عواقب اقدام تروریستی اخیر خود عاجز مانده است و با استفاده از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای، دیپلماتیک و ارسال پیام از طریق کشورهای دیگر تلاش می‌کند تا از هرگونه عملیات انتقام‌جویانه ایران و حزب‌الله جلوگیری کند.

یک منبع امنیتی اسرائیلی به رسانه‌ها گفت این رژیم در حمله به جنوب سوریه، قصد نداشته فرمانده ایرانی را هدف قرار دهد و تصور می‌کرده به گروهی از نیروهای سطح پائین حمله کرده است. اسرائیل با هدف «جلوگیری از بروز هرگونه تنش با ایران و گروه حزب‌الله لبنان» این اظهارات را مطرح کرده است.

یک منبع امنیتی اسرائیلی به رسانه‌ها گفت این رژیم در حمله به جنوب سوریه، قصد نداشته فرمانده ایرانی را هدف قرار دهد و تصور می‌کرده به گروهی از نیروهای سطح پائین حمله کرده. اسرائیل با هدف «جلوگیری از بروز هرگونه تنش با ایران و گروه حزب‌الله لبنان» این اظهارات را مطرح کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme