https://telegram.me/empireoflies

نگرانی کاسه لیس موساد از دستگیری متجاوزان آمریکایی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دستگیری ملوانان آمریکایی موجب ناراحتی برخی از ایرانیان خارج از کشور شده است.بعد از اینکه ایران، ۱۰ تفنگدار آمریکایی را در آب هایش دستگیر کرد، اینطور به نظر می آمد ایرانی ها از برخورد استقبال کنند و این طور هم شد مگر چند نفر خاص.
امیر عباس فخر آور از آن دسته افرادی بود که با انتقاد از دولت اوباما و جان کری ناراحتی خود را از دستگیری ملوانان آمریکایی بدست مرزبانان دریایی ایران نشان داد.
فخر آور در صفحه فیسبوک با انتشار فیلم تقدیر مسئولان ایران از دریابانان ایرانی نوشت: ” اوباما و جان کری در چند ماه پایانی این دوره نکبت بار ریاست جمهوری در تاریخ این کشور، تمام تلاششان را می کنند تا آمریکا را به خاک سیاه بنشانند.”

۷۵

«امیرعباس فخرآور» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری به خارج کشور و پناه‌برده به دامن دولت‌های غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و بر افزایش فشار علیه ملت ایران تاکید کرده است.

این اپوزیسیون فراری که همکاری نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل هم دارد، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، در بین عناصر اپوزیسیون فراری، از مهمترین حامیان این تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تحریم بیشتر مردم ایران تشویق می‌کرد.

۲۰۱۵۸۳۱۵۵۲۴cropaaahjahshjd

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. لطفا از خودتون بنویسید
    http://rasadtv.com/q=708

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme