https://telegram.me/empireoflies

نگرانی مجری «صدای آمریکا» از قدرت موشکی ایران

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «آرش سیگارچی» از خبرنگاران روزنامه‌های زنجیره‌ای دوران اصلاحات، پس از فرار به آمریکا در سال ۱۳۸۷، به‌سبب ارتباط با عوامل رسانه‌های بیگانه در دوران حضورش در ایران، بسیار زود جذب رسانه‌های غربی شد و اکنون مجری-خبرنگار شبکه «صدای آمریکا» (تحت‌نظر وزارت امور خارجه آمریکا) است؛ رسانه‌ای که علیه ارزش‌ها و آرمان‌های ملت ایران فعالیت می‌کند و مهمترین وظیفه خود را حرکت در جهت ارزش‌ها و آرمان‌های سیاست خارجی دولت ایالات متحده می‌داند.

«آرش سیگارچی» چند ماه پیش «رافونه سام دلیلی» همسرش را به‌سبب آنکه قصد بازگشت به ایران داشت را طلاق داد. «آرش سیگارچی» به‌دلیل پرورش در خانواده‌ای غیرمذهبی، در دوران حضورش در ایران نیز فعالیت‌های ضداسلامی و غیراخلاقی بسیاری داشت و پس از حضور در رسانه‌های غربی، بر فعالیت‌های خود افزود.

«آرش سیگارچی» حتی برای آنکه بتواند به درجات بالاتری در «صدای آمریکا» برسد، تابعیت آمریکایی گرفته و اکنون با افتخار خود را یک آمریکایی می‌داند و برای جلب توجه مقامات رده بالای خود، بیش از آنکه از منافع ملت ایران حمایت کند، حامی اهداف دولت آمریکا است.

البته اینگونه حمایت‌های یکجانبه سیگارچی از عملکرد دولت آمریکا برایش تبعاتی هم در پی داشته و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با حضور در صفحه فیسبوک وی، شدیداً مواضع ضدایرانی‌اش را تقبیح کرده‌اند.

اما در جدیدترین مورد حمایت «آرش سیگارچی» از سیاستهای دولت آمریکا، وی در صفحه فیسبوکش با انتشار بخش‌هایی از مصاحبه مطبوعاتی دکتر ظریف وزیر امور خارجه جمهوری‌اسلامی ایران در کشور نیوزلند، نوشت: “آقای ظریف در دفاع از آزمایش موشکی ایران می‌گوید وقتی صدام شهرهای ما را موشک باران می‌کرد، زیر باران موشک بودیم، ما از کشورهای فروشنده‌ی سلاح منت، تاکید می‌کنم منت، تاکید دارم، منت می‌کردیم به ما موشک بدهند و نمی‌دادند … ما موشک میخواهیم که دیگه مثل صدام به ما حمله نکند… ظریف درست میگوید اما یکجا مشکل است، اینکه ایران بریی دفاع موشک بخواهد یا اینکه دو ماه پیش سپاه روی موشک بالستیک به عبری نوشت «اسراییل باید از نقشه محو شود». مهم اسراییل نیست، هر کشوری. اینجاست که قدرت می‌تواند خامنه‌ای را صدام کند…”

تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

تصویر از صفحه فیسبوک «آرش سیگارچی»

این حمایت مجری شبکه «صدای آمریکا» از دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی و نفی لزوم افزایش قدرت موشکی ایران، با واکنش تند بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و حتی مخاطبین او مواجه شد، به‌طوری که یکی از مخاطبین خطاب به سیگارچی گفت: “آرش خان یهو برو پاسپورت اسرائیلی بگیر تمام دیگه!!” و فردی دیگر گفت: “آمریکا بمب اتم داشته باشه، اونوشت ایران موشک بالستیک هم نداشته باشه!؟؟؟ تو ایرانی هستی واقعا!!؟؟”

همچنین در ذیل بخشی از نظرات و واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی به موضع ضدایرانی «آرش سیگارچی» آمده است:

 • مستر آرش حالا آمریکا و اسراءیل عزیزتون که همه جا رو به آتیش کشیده ند و درگیر همه نوع جنگی هستن خیلی صلاحیت دارن سلاح های کشتار جمعی اینچنینی و آنچنانی داشته باشند؟
 • ارش سیگارچی مدافع اسرائیل میشود . انصافا چقد بهت پول دادن که اینجوری شرفتم دادی؟
 • ابر قدرت‌ها موشک می‌خوان چیکار؟؟؟ ایرانم می‌خواد واسه همون کار.
 • اگر مشکل شما جملات روی موشک است نه خود موشک، ما از دولتمردانمون می خواهیم که جملاتی که راحتی زندگی شما را به خطر می اندازند را بر روی موشک‌های ایرانی ننویسند، خیلی تمایل دارم ببینم که آنروز چه موضعی می گیرید و چه خواهید نوشت.
 • چرا یه بار درباره بمب اتم اسرائیل نمیگی؟؟ اگه راست میگی!!
 • منت میکردیم؟؟؟ واقعا به عنوان یه روزنامه نگار بعد این همه سال اینجوری ترجمه میکنین؟؟؟
 • حق با ظریفه. بخاطر همین توی خاورمیانه کشور ما امنه متاسفانه سیاستهای آمریکا برای خاورمیانه این اوضاع را درست کرده.
 • تحلیلات از مسایل سیاسی شبیه بچه‌های دبستانی اقای سیگارچی. یکم رو بخش خبری‌ای شبکه‌تون کار کنین بد نیست..
 • به امیده نابودی اسرائیل
 • منت میکردیم چیه؟!!! میگم انگلیسی هم بلدی صحبت کنی؟
 • خاک تو سرت!! واقعا که مزدوری!!!

انتهای پیام/

«آرش سیگارچی» حتی برای آنکه بتواند به درجات بالاتری در «صدای آمریکا» برسد، تابعیت آمریکایی گرفته و اکنون با افتخار خود را یک آمریکایی می‌داند و برای جلب توجه مقامات رده بالای خود، بیش از آنکه از منافع ملت ایران حمایت کند، حامی اهداف دولت آمریکا است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme