https://telegram.me/empireoflies

نگرانی علینژاد از حجاب مهمانداران ایر فرانس

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بر اساس اعلام اتحادیه کارکنان شرکتهای هواپیمایی فرانسه قرار است پروازهای شرکت ایر فرانس به تهران از ۱۷ آوریل (۲۹ فروردین) ازسرگرفته شود.

مدیریت این شرکت در راستای آمادگی برای ازسرگیری پروازها بین پاریس و تهران یادداشت اداری را منتشر کرده است که مهمانداران این شرکت را ملزم می کند در هنگام خروج از هواپیما پوشیدن شلوار، پیراهن بلند و پوششی که موها را بپوشاند را رعایت کنند.اما ظاهرا تعداد اندکی از مهمانداران زن این شرکت هواپیمایی به این قوانین اعتراض کرده اند و خواستار این موضوع شده اند که رفتن به ایران برای آنان اختیاری باشد.

مدیریت ایر فرانس این درخواست ها را رد نموده و در جواب این افراد گفته که پوشش این افراد تا وقتی که در آسمان هستند و یا داخل هواپیما هستند از قوانین فرانسه پیروی می کند ولی وقتی که این مهمانداران می خواهند از هواپیما خارج شوند باید پوشش مناسب داشته باشند.وی تاکید کرده که کارکنان این شرکت مانند همه خارجیها باید به قوانین کشوری که به آن می روند احترام بگذارند.و یاد آوری نموده که کارکنان این شرکت در سفر به عربستان نیز حجاب خود را رعایت می نمایند.

ایر فرانس

اما در این میان معصومه علی نژاد که خود را مسئول تروج بی حیایی و برهنگی در تمامی جهان می داند در حمایت از این کارمندان شرکت ایر فرانس گفته مدیریت شرکت ایر فرانس نباید کارکنانش را به دلیل قوانین یک کشور مجبور نماید تا حجاب بر سر کنند زیرا این خواست مسئولان ایرانی است .

وی در ادامه افاضات خود از دیپلمات ها و میهمانان بین المللی که به ایران سفر می کنند خواسته که در سفر های خود به ایران قوانین کشورمان را زیر پا گذاشته و از حجاب حداقلی نیز خودداری کنند.

وی سابقا از وزیر امور خارجه استرالیا و همچنین از دیپلمات های اروپایی که راهی ایران بودند عاجزانه درخواست کرده بود که وقتی به ایران سفر می کنند از حجاب خودداری نمایند ولی این افراد برخلاف میل علینژاد نه تنها حجاب اسلامی را رعایت نمودند بلکه در مصاحبه هایی نیز در کشورمان احترام به قوانین کشور ها را امری لازم دانستند که توسط تمامی کسانی که به ایران و کشور های اسلامی سفر می کنند باید رعایت شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme