https://telegram.me/empireoflies
سایت ضدانقلاب «ملیون»

نگرانی سایت ضدانقلاب از ترویج افکار انقلابی در عراق!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز که به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران نزدیک و نزدیکتر می‌شویم، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و وابسته به ضدانقلاب بیشتر بر این موضوع تمرکز می‌کنند و در پی آنند تا بر این انتخابات تاثیر بگذارند.

رسانه‌های اپوزیسیون و بیگانه به هر شیوه ممکن از جمله شایعه‌سازی و تخریب و تعریف و … می‌کوشند تا برخی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آتی را تخریب کرده و در نهایت نظام جمهوری‌اسلامی را رژیمی ناکارامد جلوه دهند.

در یکی از این موارد، سایت ضدانقلاب «ملیون» در خبری به درختکاری شهرداری تهران در شهر نجف پرداخت و نوشت: “مدیرعامل سازمان فضای سبز شهرداری تهران: کاشت درختان نخل در بزرگراه امام خمینی در نجف این هفته آغاز و پیش از فرارسیدن اربعین به اتمام خواهدرسید! … معمای سکوت ملت ایران در مقابل غارت ایران ؟؟!! شهرداری تهران در نجف درخت نخل می‌کارد! … ساخت بیمارستان فوق تخصصی درکربلا و هزاران گونه دیگر غارت ایران و ساخت کشورهای عربی. مدیرعامل سازمان فضای سبز ایران متعهد شد فضای سبز شهر نجف را کامل بمدت یکسال به اتمام برساند ببینید سفره انقلاب چقدر وسیعه!! آنوقت سهم ما اقتصاد مقاومتیست!! …”

سایت ضدانقلاب «ملیون»

این نمونه از تبلیغات منفی و عملیات روانی رسانه‌های ضدانقلاب علیه فعالیت‌های جمهوری‌اسلامی در کشورهای اسلامی و برادر است. اینگونه رسانه‌های در حالی به خدمت‌رسانی هرچند محدود برخی نهادهای انقلابی به کشورهای منطقه ایراد می‌گیرند که همواره در برابر انتشار خبر کمک‌های چندین میلیارد دلار دولتمردان غربی بخصوص آمریکایی‌ها در کشورهای منطقه خط بایکوت را انتخاب می‌کنند و اصلا دوست ندارند مردم ایران بفهمند که دشمنان ایران‌اسلامی در حال فعالیت و انجام خرج‌های بسیار سنگین برای گسترش افکار و باورهای آلوده و پوچ خود هستند.

رسانه‌های ضدانقلاب در حالی با اهداف انتخاباتی درخت‌کاری در بلوار امام خمینی(ره) در شهر مقدس نجف در عراق را زیرسوال می‌برند که هر ساله میلیون‌ها ایرانی بخصوص در ایام اربعین به شهرهای مقدس عراق سفر کرده و اماکن متبرکه در این کشور را زیارت می‌کنند و قطعا امکانات کشور عراق پاسخگو و راضی‌کننده مخاطب ایرانی نیست، پس مسئولان ایرانی وظیفه دارند تا علاوه بر خدمت‌رسانی به مردم ایران در داخل کشور، امکانات مورد نیاز به میلیون‌ها ایرانی که سالانه به عراق سفر می‌کنند را هم فراهم کنند. ضمناً خیابانی که قرار است در شهر نجف درخت‌کاری شود به نام شخصیتی ایرانی است که انجام این اقدام چندان عجیب هم نیست.

علاوه بر خدمت‌رسانی به زوار ایرانی، توسعه فرهنگی در جهانی و ترویج افکار هر کشوری دلیلی است که آن کشورها را مکلف می‌کند تا برای ترویج افکار، آرمان‌ها و ارزش‌های خود در کشورهای منطقه بخصوص همسایه‌های خود و همچنین از لحاظ مسائل امنیتی در حد توان برخی امکانات و خدمات را در اختیار کشورهای همسایه و همسو قرار داده و پایگاه اجتماعی مناسبی برای خود ایجاد کند.

در حالی رسانه‌های ضدانقلاب به برخی خدمت‌رسانی‌های هرچند محدود نهادها و موسسات خصوصی و دولتی ایرانی در کشور عراق که دارای مردمی با اشتراکات فرهنگی بسیاری با مردم ایران هستند اعتراض می‌کنند که در برابر ساخت مترو در کشورهای اروپایی توسط شاه در زمان رژیم پهلوی یا کمک‌های نقدی و وام‌های کم بهره به دولت‌های ثروتمند غربی توسط رژیم سابق سکوت می‌کنند و حتی از ان تعریف هم می‌کنند!

شاید هم ناراحتی و نگرانی رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب از انجام چند پروژه خدماتی و عمرانی در کشورهای متحد و مسلمان از گسترش افکار و اندیشه‌های انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز که به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران نزدیک و نزدیکتر می‌شویم، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و وابسته به ضدانقلاب بیشتر بر این موضوع تمرکز می‌کنند و در پی آنند تا بر این انتخابات تاثیر بگذارند. رسانه‌های اپوزیسیون و بیگانه به هر شیوه ممکن …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme