https://telegram.me/empireoflies
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از بررسی راه‌های مقابله با ابتکار تأثیرگذار جوانان فلسطینی و همچنین نگرانی صهیونیست‌ها از راهپیمایی عظیم مردم تحت محاصره غزه در اولین سالگرد آغاز راهپیمایی‌های بازگشت خبر دادند.

نگرانی رژیم صهیونیستی از تظاهرات گسترده مردم غزه در اولین سالگرد راهپیمایی بازگشت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغروزنامه یدیعوت آحارانوت پیش‌بینی کرد که سی‌ام ماه مارس جاری تظاهرات گسترده‌ای در نوارغزه برگزار شود که مصادف با اولین سالگرد آغاز راهپیمایی‌های بازگشت (این راهپیمایی‌ها از سی‌ام مارس ۲۰۱۸ (۱۰ فروردین ۹۷ آغاز شده است) در نزدیکی دیوار مرزی و در آستانه انتخابات اسرائیل باشد.

این رسانه برگزاری این راهپیمایی عظیم مردم غزه در اولین سالگرد راهپیمایی‌های بازگشت را چالشی برای ارتش رژیم اشغالگر قدس دانست تا به این ترتیب به نگرانی سردمداران رژیم اشغالگر در آستانه انتخابات آتی رژیم اشاره کند.

خبر دیگر اینکه روزنامه عبری شحاریت از بررسی راه‌های مقابله با ابتکار تأثیرگذار جوانان فلسطینی خبر داد و نوشت ارتش اسرائیل اخیراً تصمیم گرفته است پاسخ به بالن‌های آتش‌زای پرتاب‌شده از سمت نوار غزه را تشدید کند و در این زمینه چند احتمال را برای جلوگیری از گسترش این پدیده بررسی کرده است.

این روزنامه افزود فرماندهی ارتش اسرائیل طی هفته‌‌های اخیر چندین سناریو را بررسی کرد که طی آن اعلام شد که واکنش به بادبادک‌ها و بالن‌های آتش‌زا در سال گذشته محدود و ضعیف بود و باید گام‌های بیشتری برای جلوگیری از پدیده‌های مشابه در سال جاری (میلادی) برداشته شود.

شحاریت اعلام کرد یکی از راه‌هایی که در ارتش آزمایش شد، ضربه زدن به هسته‌های پرتاب بالن‌ها و بادبادک‌ها در حماس است به‌ویژه اینکه اسرائیل می‌داند چه‌کسانی هستند و این مسئله نیاز به تصویب سطح سیاسی دارد، زیرا چنین عملیاتی ممکن است به تشدید اوضاع میان اسرائیل و غزه منجر شود.

این رسانه رژیم صهیونیستی آورده است یکی از راه‌حل‌های مطرح‌شده، استقرار رادارهای وابسته به صنایع امنیتی در طول مرزها (میان نوار غزه و مناطق اشغالی ۱۹۴۸) است و این رادارها سال گذشته میلادی در ارتش فعال شد.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme