https://telegram.me/empireoflies

نگرانی رسانه‌های بیگانه از اجرای طرح «جداسازی کارمندان زن و مرد»

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، کامبیز حسینی در جدیدترین برنامه پولتیک که از ماهواره تصویری رادیو فردا پخش می‌شود مانند بسیاری از رسانه‌های بیگانه از جمله بی‌بی‌سی، صدای آمریکا و رادیو فردا، به انتقاد از طرح “جداسازی و تفکیک کارمندان زن و مرد در شهرداری تهران” پرداخت و بدون اشاره به اینکه این طرح با هدف افزایش رفاه کارمندان زن انجام می‌شود، مدعی شد که طرح “جداسازی کارمندان زن و مرد” سازمان‌دهی شده است با هدف حذف زنان از مشاغل دفتری انجام می‌شود.

پولتیک طرح مذکور در شهرداری تهران را “تفکیک جنسینی” نامید تا اینگونه جلوه دهد که با اجرای این طرح به زنان ظلم شده و حقوق آنها ضایع می‌شود!، اما به این موضوع اشاره نکرد که ادعای خود درباره همکاری مستقیم و نزدیک زنان و مردان در ادارات دولتی و خصوصی چه فواید فردی و گروهی می‌تواند در پی داشته باشد.

کامبیز حسینی که خواست ادای مدافع حقوق زنان را دربیاورد، بدون اشاره به دلایل مدافعان طرح “جداسازی کارمندان زن و مرد در شهرداری تهران” برای اجرای آن، این طرح را ضدزن نامید و در ادعایی بدون سند و دلیل طرح مذکور را عامل به خطر افتادن امنیت شغلی زنان کارمند دانست!

البته کامبیز حسینی به این موضوع اشاره نکرد که وقتی یک زن در ساعات اداری حدود ۷ تا ۸ ساعت با مردان نامحرم معاشرت دارد که گاه این ساعات ارتباط با نامحرم بیشتر از ارتباط با خانواده می‌شود، این موضوع ممکن است به کانون خانواده لطمه بزند و آن را تحت تأثیر منفی قرار دهد.

مجری فمینیست برنامه پولتیک بدون پرداختن به اینکه که طرح مذکور برگرفته از نظر و درخواست بسیاری از کارمندان زن و مرد شهرداری تهران بوده که از ارتباط بیش از ضرورت با نامحرم‌ها ناراحت بودند، خبر ترفیع رتبه و حقوق همه زنان مسئول دفتر، منشی و تایپیست در شهرداری تهران که بر اثر مصوبه مذکور از سمت خود کنار گذاشته شدند را سانسور کرد.

حال باید از افرادی مانند کامبیز حسینی و هم‌قطاران او پرسید چه چیزی سبب شده تا آنها از جدا شدن محل کار زنان و مردان در ادارات دولتی نگران شوند؟! وقتی می‌شود زنان و مردان در یک اداره در دو اتاق کنار هم به‌صورت مجزا و با راحتی بیشتر به کار خود مشغول باشند، چرا نباید این اتفاق رخ دهد!؟ چه چیزی در این میان آنها را آزار می‌دهد؟

به نظر می‌رسد این ناراحتی کامبیز حسینی و هم‌فکران او برگرفته از تفکرات منحرفشان است که به دنبال ارتباط آزاد و بدون محدویت و خارج از ضوابط شرعی با زنان و مردان اطراف خود هستند. این فرد فمینیست پیشتر نیز به علاقه بیش از اندازه خود برای ارتباط با زنان اطرافش اذعان کرده بود و در سفر اخیر به برزیل در جریان مسابقات جام جهانی فوتبال، بهترین خاطره خود را حضور و همنشینی با “زنان زیباروی ایرانی” عنوان کرده بود و در صفحه فیسبوکش نیز بیش از همه عکس‌های خود را با زنان و دختران و ایرانی و خارجی منتشر کرده بود.

در ذیل برخی از تصاویر کامبیز حسینی با زنان و دختران ایرانی و خارجی در حاشیه مسابقات جام جهانی فوتبال آمده است:

کامبیز-حسینی-1

عکس‌ کامبیز حسینی با زنان و دخترانِ ایرانی و خارجی در برزیل. وی در برخی عکس‌ها به تیپ و هیکل زنانی که با آنها عکس گرفت اشاره کرد.

کامبیز-حسینی-2

عکس‌ کامبیز حسینی با زنان و دخترانِ ایرانی و خارجی در برزیل.

کامبیز-حسینی-3

عکس‌ کامبیز حسینی با زنان و دخترانِ ایرانی و خارجی در برزیل.

کامبیز-حسینی-4

عکس‌ کامبیز حسینی با زنان و دخترانِ ایرانی و خارجی در برزیل.

کامبیز-حسینی-5

عکس‌ کامبیز حسینی با زنان و دخترانِ ایرانی و خارجی در برزیل. وی در برخی عکس‌ها به تیپ و هیکل زنانی که با آنها عکس گرفت اشاره کرد.

کامبیز-حسینی-6

عکس‌ کامبیز حسینی با زنان و دخترانِ ایرانی و خارجی در برزیل.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۶ دیدگاه

 1. این ها میخواهند مردم ایران هم مثل خودشان بی بند بار بی قانون باشند و به دین اهمیت ندهند ما ایرانی ها انسانیست و فانون مندی را میخواهییم نه چیزی که این آقا میگوید

 2. جمهوری اسلامی با این قانونها میخواد زنها رو محدود کنه و اجازه رشد بهشون نده

 3. این قانون کسیه که انسان رو افریده یعنی الله برویدیکم درس بخونید و اظهار روشنفکری نکنید

 4. اقای امیر شهوت و حیوانیت تمدن هفت هزار ساله نمیشناسه
  چشماتو باز کن شهوترانی مردم با تمدن رو ببین

 5. من اینجا با نظرات افراد کار ندارم. فقط میگم انقد منم منم نکنید. نظر از روی هوا و هوس اصلا مهم نیست!
  کسی که خدا را قبول داشته باشه، وقتی خدا بگه حجاب، وقتی خدا بگه صحبت و تعامل غیر لازم با نامحرم ممنوع… باید قبول کنه!
  کسی که رو حرف خدا حرف بزنه، با خدا سر دعوا داره…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme