https://telegram.me/empireoflies

نگاه چپ به مراکز سپاه با سرب داغ جواب داده می‌شود

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سردار غلامحسین غیب‌پرور عصر امروز در جلسه‌ای که با حضور امام‌جمعه اقلید، معاون فرماندار، فرمانده سپاه و سایر مسئولان شهرستانی و بسیجیان این شهرستان در سالن شهدای پاسدار برگزار شد با تبریک و بزرگداشت اعیاد شعبانیه به‌ویژه سالروز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و نیمه شعبان اظهار داشت: با انتظار سازنده و به‌دوراز انتظار تخریبی باید زمینه ظهور صاحب ‌شریعت را فراهم کنیم.

وی بابیان اینکه استقامت درراه خدا و انجام اعمال مجاهدانه و با بصیرت اصل انتظار سازنده است عنوان کرد: دینی که توأم با استقامت نباشد ناقص است.

سردار غیب‌پرور به سه بخش خودسازی، دگرسازی و مهیاسازی در انتظار سازنده اشاره و بیان کرد: راه فلاح و رستگاری حرکت جمعی است نه حرکت فردی، ازاین‌رو باید با خودسازی و دگرسازی و همچنین مهیاکردن ابزار و تجهیزات لازم (علم، دانش، فناوری، مردم فهیم، عقول پیشرفته و…) زمینه استقرار عدل اللهی و ظهور حجت را ایجاد کنیم.

فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به سختی‌ها و مشکلات فراوانی که دشمن قسم‌خورده ایران و اسلام در ممانعت از ایجاد زمینه ظهور به وجود می‌آورد تصریح کرد: در زمان غیبت کبرای امام زمان (عج) باید ولایت ولی‌فقیه را که استمرار حرکت انبیاست بدون هیچ قید و شرطی بپذیریم و در راستای فرمایشات ایشان حرکت کنیم.

سردار غیب‌پرور با تأکید بر اینکه رفاقت و دوستی ایران اسلامی با شیطان بزرگ آمریکا امکان‌پذیر نیست عنوان کرد: ایران و آمریکا در صورتی می‌توانند با یکدیگر دوست باشند که یا ایران دست از قرآن، پیامبر، اسلام و دین بردارد که این ‌یک شرط پوچ و باطل است و امکان‌پذیر نیست و یا آنان مسلمان شوند که این نیز انجام نخواهد شد، ازاین‌رو دو طرفی که از نظر اصول و اهداف شرعی و انسانی با یکدیگر مخالف‌اند هیچ‌گاه در کنار هم قرار نمی‌گیرند چراکه ایران بر اساس بشردوستی، دفاع از مظلوم و حفظ حریم و حرمت انسانی و اجتماعی در راستای فرمان‌های اسلام و قرآن استوار است و آمریکا در چارچوب غارت، وحشی‌گری، تجاوز و ظلم به ملت‌های بی‌پناه و مظلوم گام برمی‌دارد.

وی بیان داشت: مذاکرات هسته‌ای در راستای نرمش قهرمانانه ایران صورت می‌گیرد وگرنه موارد متعددی از بدعهدی و قانون‌شکنی آمریکا در عرصه‌ها و زمان‌های مختلف تاریخ بین‌الملل وجود دارد.

فرمانده سپاه فجر فارس به تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان اشاره کرد و افزود: ملت مقتدر ایران اسلامی باوجود مشکلاتی که تحریم‌ها به وجود آورد با تکیه‌بر توان، استعداد و ظرفیت داخلی موفقیت‌های بسیاری در ترویج و گسترش علوم مختلف فضایی، دفاعی، پزشکی و… به دست آورده که به هیچ قیمت حاضر نیست آن را در اختیار بیگانگان قرار دهد.

سردار غیب‌پرور بابیان اینکه سربازان دیپلماسی ایران محترم و مورد پشتیبانی ملت‌اند تأکید کرد: حمایت از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشور تا زمانی صورت می‌گیرد که در چارچوب اصول تعیین‌شده و در راستای احقاق حقوق مسلم ایران اسلامی گام برداشته شود.

فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: ما علوم هسته‌ای را از غرب و اروپا گدایی نکرده‌ایم که الآن به‌راحتی تقدیمشان کنیم بلکه رنج‌های بسیاری را متحمل شدیم و بهترین دانشمندان جوان هسته‌ای کشور مانند دکتر شهریاری را در این راه ازدست‌ داده‌ایم.

وی بابیان اینکه بازدید از مراکز هسته‌ای کشور باید در چارچوب استانداردهای بین‌المللی باشد خطاب به آمریکایی‌ها گفت: شما غلط می‌کنید که می‌خواهید از مراکز نظامی ما بازدید کنید و اگر کسی نگاه چپ به مراکز سپاه کند با سرب داغ حلقومش را پر می‌کنیم.

سردار غیب‌پرور بیان داشت: آمریکایی‌ها گاوچرانانی هستند که با تشکیل حکومت بر گرده مردم جهان سوار شدند و به ظلم و غارت و تجاوز در جهان می‌پردازند، نه عهدی می‌شناسند و نه بر اصولی استوارند.

فرمانده سپاه فجر فارس در ادامه به مشی تفرقه‌افکنی استکبار اشاره و عنوان کرد: کمک به مردم بی‌پناه و ستمدیده عراق، سوریه، یمن و … بر اساس وظیفه شرعی و انسانی‌مان و در راستای حفظ منافع ملی است، ازاین‌رو با سخنان ناآگاهانه نباید موجب دامن زدن به مکر دشمن شویم.

سردار غیب‌پرور در پایان سخنان خود تشکیل شبکه‌های صالحین را اساسی‌ترین اقدام در تربیت انسان‌هایی بابصیرت در جمهوری اسلامی دانست و مساعدت در اجرای صحیح و کامل این اقدام را خواستار شد.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme