https://telegram.me/empireoflies

نگاهی به پرونده خونین داعشیِ تازه دستگیر شده/«صدام الجمل» کیست؟+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ

بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی عراق طی چند روز گذشته، پنج سرکرده گروه تروریستی داعش در منطقه مرزی عراق و سوریه دستگیر شدند.

افرادی که به  بی رحمی و جنایت در گروه داعش معروف هستند ، اما در میان آنها شخصی به نام “صدام الجمل” با پرونده‌ای سنگین‌تر نسبت به همراهانش وجود دارد که سال ۲۰۱۶ برخی رسانه‌ها مرگ او را اعلام کردند اما مدتی بعد اخباری مبنی به زنده بودنش به گوش رسید .

“الجمل” که در سال ۱۹۸۷  متولد شد و در سال ۲۰۱۳ به داعش پیوست، در ریختن خون افراد بی‌گناه و سر بریدن زندانیان شهرت دارد. این تروریست  یکی از افرادی است که در اعدام دردناک”معاذ الکساسبه” خلبان اردنی مشهور  نقش بسیار مهمی داشت،کسی که  سال ۲۰۱۴ پس از سقوط هواپیمایش در خاک رقه به اسارت تروریست‌های داعش در آمد و در سال  ۲۰۱۵ توسط آنها زنده در آتش سوزانده شد.

 

زیر و بم پرونده خونین داعشی تازه دستگیر شده/

یکی از افتخارات این  سرکرده برجسته داعش انداختن عکس‌های یادگاری با سرهای بریده بود که تصویر زیر نمونه‌ای از کارهای اوست.

زیر و بم پرونده خونین داعشی تازه دستگیر شده/

نمونه‌ای دیگر از اقدامات جنیاتکارانه او فرماندهی اولین حمله تروریست‌های داعش به البوکمال در سال ۲۰۱۴ بود. این تروریست که پیش از پیوستن به داعش فعالیت‌هایی در زمینه قاچاق دخانیات داشت در اعترافات خود از سردرگمی عناصر باقی مانده داعش پس از شکست‌های سنگین گفت و اینکه آنها برای سرنوشتشان نگران هستند.

گفتنی است پدر معاذ الکساسبه نیز از دولت اردن درخواست کرده که قاتل پسرش را  از  عراق تحویل بگیرد و در کشور خودشان محاکمه کنند.

نگاهی به پرونده خونین داعشی تازه دستگیر شده/«صدام الجمل» کیست؟ +تصاویر

در ادامه تصاویری از این فرمانده داعشی تازه دستگیر شده مشاهده می‌کنید.

زیر و بم پرونده خونین داعشی تازه دستگیر شده/

زیر و بم پرونده خونین داعشی تازه دستگیر شده/

زیر و بم پرونده خونین داعشی تازه دستگیر شده/

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

در میان پنج فرمانده داعشی که چند روز گذشته در عراق به دام افتادند، تروریستی بود که سال ۲۰۱۶ رسانه‌ها از مرگ او خبر داده بودند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme