https://telegram.me/empireoflies
ترامپ به دلیل ابتلا به نوعی بدگمانی بیمارگونه اغلب، در رستوران های مک دونالد غذا می خورد زیرا وی ذاتا از ترس از میکروب رنج می برد.

نکات کلیدی کتاب «آتش و خشم» از دید نیوزویک

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنیوزویک در گزاراشی به بخشی از کتاب آتش و خشم که اختصاص به دیدگاه های «استیو بنن» دارد پرداخته است.

۱ – استیو بنن، جلسه ملاقات دونالد ترامپ جونیور با یکی از وکلای روس  وابسته  به کاخ کرملین در خلال فعالیت های کارزار انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۱۶ را خائنانه و بر خلاف اصول میهن پرستی خواند .

۲ – بنن اعلام کرده است که احتمال دارد  دونالد ترامپ پس از خاتمه جلسه مذکور با حاضران در جلسه دیدار کرده باشد.

۳ –  ترامپ در پی برنده شدن در عرصه انتخاباتی نبوده است .

۴ – ایوانکا دختر ترامپ ، مدل  موی پدر خود را بسیار عالی توصیف کرده بود که در عین حال برای تکمیل نهایی نیازمند اقدامات بسیاری است .

۵ –  ترامپ  ظاهرا  نمی دانسته  که  پس از انتشار گزارش های مربوط به پرونده جاسوسی نیروهای امنیتی روسیه با چه رسوایی ها و جنجال هایی مواجه خواهد شد.

۶ – ترامپ به هنگام سرزدن اشتباه از سوی پرسنل و کارکنان خود و قطع کردن تلفن ،  با دقت ،   اشتباهات و قصورات آنان را مورد بررسی قرار می دهد.

۷ – ایوانکا و همسرش جرد کوشنر باهم بر سر این نکته به توافق رسیده بودند که  در صورتی که  در آینده  امکان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری برای ایشان مهیا باشد ، فردی که از این فرصت بهره برداری کند ، ایوانکا باشد .

۸ – ترامپ  به دلیل ابتلا به نوعی بدگمانی بیمارگونه اغلب ، در رستوران های مک دونالد غذا می خورد زیرا وی ذاتا  از  ترس از میکروب رنج می برد.

۹ – ترامپ که از  هوپ هیکس مدیر ارتباطات کاخ سفید که قبلا از دوستان و نزدیکان کوری لواندوسکی مدیر سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ به شمار می رفت ، دلیل نگرانیش را درباره بدنامی لواندوسکی در مطبوعات و رسانه  های آمریکا پس از اخراجش از سوی ترامپ جویا شده بود .

۱۰ – هیکس و ترامپ رابطه بسیار نزدیکی با یکدیگر داشته اند و به چشم نزدیکان ترامپ ، او همانند دختر ترامپ محسوب می شده است .

۱۱- ترامپ در مقام نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ هیچ گونه علاقه ای به شناخت بیشتر قانون اساسی از خود نشان نمی داد و اطلاعات او در این باره بسیار محدود و ناچیز بود.

۱۲ – ترامپ برای نشان دادن خشم خود درباره سالی یتس کفیل دادستان کل از لحنی موهن و تحقیر آمیز استفاده می کرد .

۱۳ – ترامپ  به هیچوجه از مراسم افتتاحیه ریاست جمهوری خود لذت نبرد.

۱۴ – ترامپ به ملانیا ، همسر خود اطمینان خاطر داده بود که هرگز  در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی دست نخواهد یافت و در شب انتخابات هنگامی که معلوم شد ترامپ پیروز شده است ملانیا به گریه افتاد اما نه گریه ای از سر شوق .

۱۵ – ممنوعیت مهاجرتی شرایط را به گونه ای تغییر داد که مردم در فرودگاه ها دست به اعتراض زدند. بنن در پاسخ به این سال که چرا اعمال این قانون  از تعطیلات آخر هفته آغاز شده است گفت : تا مردم بتوانند در فرودگاه ها حضور یابند و دست به شورش بزنند.

۱۶ – ترامپ هیچوقت مطالعه نمی کند .

۱۷ – ترامپ همواره از ارتباطات نامشروع خود با زنانی  به غیر  از همسر خود سخن می گوید.

۱۸ –  ترامپ از مجریان تلویزیونی نظیر جو اسکار بورو و میکا برژینسکی خواسته است تا ازدواج کنند.

۱۹ – بر اساس ادعای کتاب مورد بحث ،سبک زندگی رئیس جمهوری آمریکا بر مبنای تشریفات و قوانین غیر عادی پایه ریزی شده است  .

۲۰ – ترامپ خود جزئیات و اطلاعات شخصی و خصوصی خود را با همگان به اشتراک می گذارد و سپس از اینکه این اطلاعات مذکور به بیرون درز کرده است بسیار آزرده خاطر می شود.

انتهای پیام/مشرق

ترامپ به دلیل ابتلا به نوعی بدگمانی بیمارگونه اغلب، در رستوران های مک دونالد غذا می خورد زیرا وی ذاتا از ترس از میکروب رنج می برد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme