https://telegram.me/empireoflies

«نویسنده مبارز» کلید واژه تطهیر ساعدی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: برخی رسانه‌ها و نشریات داخلی با بهره گیری از غفلت بزرگ مسئولان، هر ساله با فرا رسیدن سالمرگ غلامحسین ساعدی، نویسنده محبوب منافقین و ضدانقلاب که سابقه هتاکی‌های متعددی به رهبر کبیر انقلاب را دارد، به تعریف و تمجید از این عنصر می‌پردازند. 

غلامحسین ساعدی و سابقه فعالیت‌های ضدانقلابی‌اش در کنار آثار و تألیفاتش که آنها را به رجوی ملعون، رهبر گروهک ضدانقلاب و تروریستی منافقین اهدا کرده، برای همه فعالان حوزه تئاتر، سینما و البته اهالی ادب و رسانه شناخته شده و روشن است.  هر ساله و در ایام فرا رسیدن سالمرگ این عنصر ضدانقلابی برخی از رسانه‌ها و نشریات داخلی با انتشار عکس و تصویر وی با هدف تطهیر چهره کریه و سیاهش برای محو کردن توهین‌ها و لجن پراکنی‌های ساعدی به امام و انقلاب تلاش می‌کنند. واقعیت و روشنی نگرش سیاه ساعدی، آثار و تفکراتش در تضاد و عناد با بنیانگذار انقلاب اسلامی و فحاشی‌های مکرر وی، آنقدر بدیهی و غیرقابل کتمان است که این اقدام رسانه‌ها و نشریات به غیر از غرض‌ورزی با نظام و انقلاب و نیز تخریب چهره امام خمینی(ره) نمی‌تواند علت دیگری داشته باشد. ساعدی در بخش‌های مختلفی از آثارش «جنگیدن و نبرد» با نظام را «مقدس و مهم» می‌شمارد (با عرض پوزش از مخاطبان به دلیل نوشتن این عبارات)، مثلاً در جایی می‌گوید: «من مخلص کسی هستم که با [امام] خمینی(ره) می‌جنگد!» در جایی دیگر می‌گوید: «برای مبارزه با رژیم (جمهوری اسلامی) ساکت ننشسته‌ام و عضو هیئت دبیران کانون نویسندگان هستم و در هر امکانی که برای مبارزه هست شرکت می‌کنم.» ساعدی بارها در آثار و گفتارش با حمله به روحانیت و توهین‌های مکرر به شخصیت امام راحل(ره)، نظام اسلامی را رژیم «جلادان دستار به سر» خوانده که در حوزه‌های علمیه‌اش «آموزش رسوم کشتار و سنگسار کردن می‌دهند!»  وی در جایی آورده: «برای برانداختن جمهوری اسلامی، سلاح فرهنگی کاربرد فراوانی دارد. از این اسلحه نباید صرف‌نظر کرد.» (کتاب الفبا جلد سوم)

به جهت وجود چنین عقاید و نگرش‌های ضدامامی و ضدانقلابی است که ساعدی محبوب منافقین است و رجوی در پیامش برای مردن این عنصر خائن به وطن وی را «یک نویسنده مبارز» می‌نامد! حال با وجود این آن دسته از نشریات و رسانه‌های داخلی که اقدام به تطهیر چهره یا گرفتن بزرگداشت برای وی می‌نمایند و آن دسته از افراد و رسانه‌هایی که روزنامه خود به این فرد تقدیم می‌کنند را باید با چه عنوانی خطاب کرد؟! چه نسبتی بین چنین رسانه‌هایی با نظام مقدس جمهوری اسلامی و امام خمینی(ره) می‌تواند وجود داشته باشد؟! قضاوت با مردم و مخاطبان محترم است.

انتهای پیام/جوان آنلاین

برخی رسانه‌ها و نشریات داخلی با بهره گیری از غفلت بزرگ مسئولان، هر ساله با فرا رسیدن سالمرگ غلامحسین ساعدی، نویسنده محبوب منافقین و ضدانقلاب که سابقه هتاکی‌های متعددی به رهبر کبیر انقلاب را دارد، به تعریف و تمجید از این عنصر می‌پردازند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme