https://telegram.me/empireoflies

نویسنده آمریکایی: دولتمردان آمریکا از احمق‌ها هم کمتر می‌فهمند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دولت آمریکا در قتل عام انسان ها ید طولایی دارد که از آن جمله می توان به قتل عام بومیان سرخپوست آمریکا و نیز کشتار مردم غیر نظامی ژاپن با بمباران اتمی اشاره کرد.

اما طبق نظر دکتر “پاول کریگ رابرتز”، از ابتدای ریاست جمهوری بیل کلینتون، قتل و کشتار مردم بی گناه به طور برجسته ای نشانگر شخصیت دولت آمریکا شده است.

از آن دوره تا کنون، دولت آمریکا در جنگ‌های بالکان، افغانستان، عراق، لیبی، سومالی و سوریه مسوول بوده است. ایالات متحده همچنین عربستان را در حمله به یمن، اوکراین را در حمله به مناطق روس نشین این کشور و رژیم صهیونیستی را در تخریب فلسطین و قتل فلسطینیان کمک کرده است.

دولت های اروپایی نیز با فراهم کردن پوشش دیپلماتیک و نظامی، از جنایت های آمریکا در خاورمیانه و شمال آفریقا حمایت می کنند.

در عین حال دولت های اروپایی با بحران هجوم گسترده آوارگان، در حال دادن تاوان حمایت های خود از جنگ افروزی های آمریکا هستند.

“متا کرامر” پژوهشگر آمریکایی در مقاله ای اشاره می کند که واشنگتن با حملات هواپیماهای بدون سرنشین خود، و شلیک موشک به مردم غیرنظامی، بیمارستان ها و منازل، برگ دیگری را بر جنایت های خود اضافه کرده است و هیچ چیز بهتر از این موضوع نمی تواند عدم پایبندی دولتمردان آمریکا به موازین اخلاقی را ثابت کند.

شکنجه مردم عراق در زندان ابوغریب توسط سربازان ارتش آمریکا

آنگونه که کرامر بیان می کند، نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا بر سر این رقابت می کنند که کدام یک بعد از ریاست جمهوری به بدترین شکل جنگ خواهند کرد.

یکی از نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا با وجود ممنوعیت شکنجه در قانون این کشور و قانون بین المللی، از این موضوع حمایت کرده و تاکید می کند که برای رسیدن به اهد اف کشور آمریکا شکنجه کارساز است؛ این در صورتی است که کارشناسان معتقدند که این گفته درست نیست. چون هرکسی زیر شکنجه برای فرار از آن به همه چیز اعتراف خواهد کرد و ثابت شده است بیشتر کسانی که به اتهام تروریسم از سوی مامورین آمریکایی شکنجه شده اند، بیگناه بوده اند.

آن گونه که دکتر پاول کریگ رابرتز بیان می کند: استفاده دولت آمریکا از تجاوز نظامی، بمباران و کشتار توسط هواپیماهای بدون سرنشین، به عنوان ابزاری برای مبارزه با تروریسم، مساله ای مضحک و حماقت آور است و دولت آمریکا با این اقدامات از تمام کارهای اطلاعاتی صرف نظر کرده و فقط بر روی قتل و کشتار تمرکز می کند.

کشتار مردم بی گناه منطقه وزیرستان پاکستان توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا

این نویسنده آمریکایی می افزاید: حتی یک فرد احمق می فهمد که خشونت، تروریسم می آفریند و دولت آمریکا حتی به اندازه یک فرد احمق درک ندارد.

پاول کریگ تاکید می کند: قانون گریزی دولت آمریکا علیه شهروندان خود این کشور نیز سرایت کرده است و برخلاف مغایرت شدید با قانون اساسی، دولت آمریکا در حال حاضر حتی شهروندان خود را بدون روند قانونی مجازات می کند.

دکتر پاول کریگ در پایان مطلب خود در وب‌سایت “گلوبال ریسرچ” (Global Research) می گوید: تنها نتیجه ای که می توان از روند اقدامات دولت های آمریکا در دوره بیل کلینتون، جرج بوش و اوباما گرفت این است که در این دوره ها ساختار دولت آمریکا بیش از هر زمان دیگری به سازمانی جنایی، بی قانون، غیر قابل اعتماد شبیه شده است که برای کشورهای جهان و نیز شهروندان خود تهدید به شمار می آید.

انتهای پیام/جام نیوز

در طول تاریخ دولت آمریکا به قتل و کشتارهای بسیاری دست زده است اما از دوره ریاست جمهوری بیل کلینتون تا کنون، قتل و کشتار به شکل برجسته ای به نماد دولت آمریکا تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme