https://telegram.me/empireoflies

نوچه‌های نوری‌زاد، شیر در توییتر و موش در کف خیابان!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر عناصر و گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین و دنباله‌های داخلی‌شان با پشتیبانی سرویس‌های جاسوسی و امنیتی غربی، پروژه مطرح‌سازی یکی از زندانیان امنیتی به نام «آرش صادقی» را در پی گرفته‌اند.

دشمنان جمهوری‌اسلامی برای سیاه‌نمایی عملکرد دستگاه قضایی ایران و مظلوم‌نمایی برای «آرش صادقی» که سابقه ارتباط به گروهک تروریستی منافقین و پژاک را دارد، از هر روشی استفاده می‌کنند. در این مورد، مانند ماجرای «نرگس محمدی» که همیشه تصویر فرزندان خردسالش را در کنار این دلال حقوق‌بشری منتشر و خواهان آزادی او از زندان بودند، اکنون هم با استفاده از همان روش، همواره تصاویر «گلرخ ایرایی» همسر «آرش صادقی» که او هم حامی عناصر گروهک تجزیه‌طلب پژاک بود، را در کنار هم منتشر کرده و با انتشار مطالب کذب در رسانه‌های ضدانقلاب و شبکه‌های اجتماعی، تلاش می‌کنند تا از احساسات مخاطبینشان سوءاستفاده کرده و آنها را علیه دستگاه قضایی ایران و در نهایت علیه نظام جمهوری‌اسلامی به‌خروش درآورند و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

با وجود فعالیت‌های به ظاهر گسترده‌ای که مخالفان جمهوری‌اسلامی طی روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر و تلگرام انجام داده‌اند، اما در تجمعی که صبح امروز در گوشه‌ای از شهر تهران انجام شد، این واقعیت هویدا گردید که سینه‌چاکان «آرش صادقی» در فضای مجازی، اصولاً یا وجود ندارند و این ربات‌ها هستند که در توییتر و تلگرام دست به انتشار مطالب کذب می‌زنند و یا اینکه این داعیه‌داران حمایت از مظلوم(!) حتی جرأت حضور در یک تجمع کوچک در انتهای یکی از کوچه‌های شهر تهران را ندارند و تنها در توییتر و تلگرام و فیسبوک مَرد هستند!

از شب گذشته پس از آنکه بسیاری از صفحات و گروه‌های مختلف و حتی برخی از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب از طیف‌های متفاوت به‌طور زنجیروار فراخوان تجمع در مقابل زندان اوین در حمایت از «آرش صادقی» را منتشر کردند، اگر کسی با سابقه این گونه از افراد آشنا نبود، شاید گمان می‌کرد که امروز یک تجمع حداقل چند هزار نفری در برابر زندان اوین برگزار می‌شود.

در روزهای اخیر افرادی مانند «امید دانا»، «شاهین نجفی»، «شهرام همایون»، «محمد نوری‌زاد»، «رضا پهلوی» «علیرضا نوری‌زاده» و … که دارای گرایش‌های فکری مختلف بوده و حتی سابقه درگیری با یکدیگر دارند، در یک موضوع به‌طور عجیبی با یکدیگر همنوا شده بودند. موضوعی به نام «آرش صادقی» که نشان‌دهنده آنست که عوامل مهمتر و اصلی‌تری مانند سرویس‌های جاسوسی و امنیتی غرب در پشت ماجرا و جنجال‌ها حضور دارند.

با این حال، امروز صبح با وجود فراخوان گسترده ضدانقلاب، جمعیت بسیار اندکی در مقابل زندان اوین حضور یافتند که شاید تعدادشان به تعداد انگشت‌های دو دست هم نمی‌رسیدند. همین تعداد بسیار معدود هم که «محمد نوریزاد» یکی از آنان بود، همانطور که در تصاویر مشخص است، شامل طرفداران عرفان ضاله حلقه، معتادان به مواد مخدر و همجنسبازان بودند!!

حضور تعداد بسیار کم در تجمع حمایت از «آرش صادقی»

نیمی از شرکت کنندگان در تجمع امروز صبح برابر زندان اوین در تهران، از حامیان «محمدعلی طاهری» موسس هعرفان ضاله حلقه بودند!!

حضور یک همجنسباز در بین تجمع حامیان «آرش صادقی»!!

تعداد شرکت‌کنندگان در تجمع مذکور به حدی کم بود که صدای دیگر عناصر ضدانقلاب را در آورد:

سَرخوردگی ضدانقلاب به تجمع تعداد انگشت‌شمار در حمایت از یک محکوم امنیتی !

این ماجرا بار دیگر به خوبی نشان داد که مخالفان جمهوری‌اسلامی در ایران حتی در شهری بزرگی مانند تهران دارای بدنه اجتماعی جدی نیستند و حتی با وجود فراخوان گسترده در شبکه‌های اجتماعی توانایی برگزاری یک تجمع صدها نفری را هم ندارند و در توییر و فیسبوک شیر و در صحنه عمل موش هستند.

***

کسی که این روزها خبرهای زیادی از وی در فضاهای اجتماعی رد و بدل میشود و شایعاتی مبنی بر اعتصاب غذایش به مدت بیش از  شصت روز. کسی که ابزار دست نوریزادها قرار گرفته تا بهتر بتوانند بر پشت مریدانشان سوار شوند.

«آرش صادقی» که هم اکنون به دلیل اقدام علیه امنیت ملی محکوم به حبس است، عنصری خودفروخته و همکار جدی گروهک‌های تروریستی مانند نفاق و پژاک است و از آنها حمایت میکرد و بیشترین فعالیتش در حمایت از گروهک‌های ضددین و ضدمذهب بوده است.

صادقی همچنین از حامیان جدی فرقه ضاله بهاییت است و همواره تلاش میکرد دانشجویان را به سمت این فرقه پلید، هدایت نماید.

با خود گفتم، چگونه میتوان در شصت روز اعتصاب غذای آرش، بنده هم سهم کوچکی داشته باشم. دیدم راهی به جز نوشتن یک متن کوتاه در این خصوص نیست.

یک روز در خونه قهر کرده و اصطلاحا اعتصاب غذا کردم و شب را با هر ضرب و زوری بود صبح نمودم. صبح قبل از اینکه کسی از صدای پیچ و تاب روده‌هایم از خواب بیدار شود، از خونه زدم بیرون. تا ظهر تنها کار مفیدم این بود که فقط توانستم جلو از حال رفتنم را بگیرم!

سرتون را به درد نیارم؛ ساعت ۲ یا ۳ بعد از ظهر بود که احساس کردم اگر پنج دقیقه دیگر به اعتصابم ادامه دهم، باید با زندگی خداحافظی کنم!!

اینها را گفتم تا بدانید. حالا من ماندم و آنهایی که میگویند فلانی شصت و اندی روز است که اعتصاب غذا نموده است! از من هیچ، از خدا هم نمی‌ترسند!؟

و در پایان، کلامی با «محمد نوری زاد» که بیشترین شانتاژ را از این خبر داشت؛ کسی که این روزها شاید از موی سفید پدر و قد خمیده مادرش خجالت میکشد، رسما ورود خود را به فرقه بهائیت اعلان نماید.

جناب نوری زاد! وقتی دروغ کنتور نمی‌اندازد شما آزادید. لذا خود را از هر چه عقده‌های درونی دارید با نشر أکاذیب، عوام‌فریبی و جمع کردن تعدادی احمق‌تر از خودتان به دورتان تخلیه نمایید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme