https://telegram.me/empireoflies

نوش‌جانِ «شهرام همایون»!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک»، چند روز پیش با حضور در برنامه‌ای از خداحافظی با اجرا و مجری‌گری خبر داد و دلیل آن را فساد و دست‌های پشت‌پرده اطرافیان «ربع پهلوی» عنوان کرد.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهد با «ربع پهلوی» رو در رو شود، گفت: “مسعود صدر (مجری تلویزیون پارس) که یکی از حامیان همیشگی خاندان پهلوی بود، چندوقت پیش به صف منتقدین شاهزاده پیوست … «فرامرز فروزنده» که از حامیان و از افراد جمع‌کننده کمک‌های مالی بود، با او آنگونه برخورد شد و از تلویزیون «اندیشه» به‌سبب انتقاد از شاهزاده (ربع پهلوی) اخراج شد … یا فواد پاشایی دبیرکل حزب مشروطه که عمری زیر علم پهلوی سینه زندند، با اون بسیار بد رفتار کردند …”

«شهرام همایون» با بیان اینکه با وضعیت موجود برایم مسلم شده که قربانی بعدی من هستم، یکی از دلایل خداحافظی خود از تلویزیون «کانال یک» را تبعیض «ربع پهلوی» در قبال رسانه‌های سلطنت‌طلب عنوان کرد.

همایون که تلاش می‌کند همواره زاویه و اختلافات عمیق خود با «ربع پهلوی» را پنهان کند، گفت: “برای من عجیب است که شاهزاده (ربع پهلوی) از رسانه خود خبر ندارد که چه در آن روی می‌دهد … بسیار حرف دارم، اما کاری نمی‌کنم و حرفی نمی‌زنم که جمهوری اسلامی خوشحال شود”.

وی بدون نام بردن از «نازیلا گلستان» و «رضا پیرزاده» (از اطرافیان «ربع پهلوی»)، اطرافیان «ربع پهلوی» را از جمله کسانی دانست که از خداحافظی او با اجرای برنامه خوشحال می‌شوند.

خداحافظی «شهرام همایون» با مجری‌گری با واکنش بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب مواجه شد، به‌طوری که «مه‌لقا فخرآور» خواهرزاده «رضا شاه» در صفحه فیسبوک خود در واکنش به همایون نوشت: “آقای شهرام همایون! امیدوارم که فراموش نکرده باشید، زمانی که ما به شما انتقاد می‌کردیم. علنی و خصوصی براتون پیام دادیم که چرا دارید به نازیلا گلستان و پیرزاده بال و پر می‌دهید؟ و چرا منتقدان این اشخاص را دعوت نمی‌کنید؟ …”

«مه‌لقا فخرآور» که در سالهای اخیر درگیری شدید لفظی با «شهرام همایون» داشته و این‌دو یکدیگر را با زشت‌ترین الفاظ خطاب کرده‌اند، در ادامه افزود: “… شما در تلویزیون خود با بیشرمی گفتید که مه‌لقا در پاریس مأمور وزارت اطلاعات است! نوش‌جانتان هر چه می‌شنوید و میببینید. حق شما دستمال‌کشان شارلاتان همین است که میببینید.”

تصویر از صفحه فیسبوک «مه‌لقا فخرآور»

تصویر از صفحه فیسبوک «مه‌لقا فخرآور»

«شهرام همایون» که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ شمسی به‌دلیل کلاه‌برداری و صدور چک بی‌محل از کشور گریخت، پس از تاسیس تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» از طریق پول‌های بادآورده و دزدی، در چهره اپوزسیون جمهوری اسلامی ایران و حامی‌خاندان ورشکسته پهلوی ظاهر شد، اما این حمایت‌ها برای او سودی نداشت و در نهایت ترجیه داد از سیاست دوری کرده و به فعالیت‌های اقتصادی بپردازد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

۴ دیدگاه

  1. پوستری در بالای سایت زدید با عنوان نامه رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی. مدت زیادی هست که ازاین مساله گذشته به نظرم بهتره این پستر رو حذف کنید چون زمانش گذشته

  2. و چون از زمانش گذشته سایتتون قدیمی نمیشه به روز میشه

  3. زنده باد شهرام همایون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme