https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاد به «غلط‌کردم» افتاد!؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای گذشته و اپوزیسیون امروز که در سالهای پس از فتنه ۸۸ بسیار سعی کرده خود را در دل اپوزیسیون خارج‌نشین جای دهد، این روزها گویا کمی به بی‌نتیجه بودن جارو جنجالهایش پی برده است.

نوری‌زاده که در سالهای اخیر بارها سعی نمود با برگزاری تجمعات و تحصن‌های مختلف در مکان‌های مختلف از جلوی لانه جاسوسی آمریکا تا روبروی زندان اوین و وسط کوه و بیابان ابراز وجود کند و مورد توجه بیگانگان قرار گیرد و تعدادی یار برای خود جلب کند، در تمام برنامه‌هایش با شکست مواجه شده به جزء تعدادی پیرمرد و پیرزن وابسته به رژیم سابق و افراد سابقه‌دار و معتاد، کسی به او توجه نکرده است.

در این میان، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی هم به نوری‌زاد توجهی نمی‌کنند و با وجود فعالیت‌های مختلف او، نسبت به دیگر معترضان، کمتر با او برخورد می‌کنند، به‌طوری که داغ بازداشت‌شدن و یک روز زندان بر دل وی مانده است. همین امر نوری‌زاد که به چوب دو سر جنسی تبدیل کرده که نه توجه نیروهای وابسته به نظام اسلامی را برمی‌انگیزد و نه آنچنان مورد حمایت خارجی‌ها قرار می‌گیرد.

یکی از مهمترین دلایل عدم توجه اپوزیسیون خارج‌نشین و حتی داخلی به نوری‌زاد، شک و تردیدهای بسیاری است که درباره او وجود دارد. با توجه به سابقه به‌ظاهر انقلابی نوری‌زاد بخصوص در دهه ۶۰ و ۷۰ ، جایی که او عضو گروه روایت فتح شهید آوینی بود و همچنین در روزنامه کیهان مقالات انقلابی می‌نوشت، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب تحول و تغییر ۱۸۰ درجه‌ای افکار او را هنوز باور نکرده‌اند.

بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون «محمد نوری‌زاد» را مزدور جمهوری‌اسلامی می‌دانند که با برخی فعالیت‌های به‌ظاهر ساختارشکنانه، در واقع به دنبال انحراف بدنه اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی به سویی است که نظام می‌خواهد.

به هر روی، نوری‌زاد که تا چند ماه پیش به دنبال تحریم انتخابات و از طریق آن خواهان فشار به جمهوری‌اسلامی بود و به مقامات ارشد نظام فحاشی می‌کرد، گویا ناکامی و شکست خود را پذیرفته و از “آشتی ملی” بین گروه‌های مختلف سخن می‌گوید. وی در آخرین مطلب صفحه فیسبوکش نوشته است: “…من از شما از خودم از مسئولین از روحانیان از رهبر از سرداران از آسیب‌دیدگان از مخالفان از موافقان از تهرانی‌ها از شهرستانی‌ها، خلاصه از همه ایرانیان دعوت می‌کنم همگی بخاطر فردای فرزندانمان، از اسب سرکشِ غرور از برج بلند نفرت از قلعه فلک‌الافلاکیِ منفعت‌های همینجوری فرود آییم و به نیکبختیِ ایران و ایرانی تمرکز کنیم … ما باید نفرت‌های بحق و نابحق را کنار بگذاریم و به سوی یک آشتیِ بزرگ و ملی حریص شویم … تنها راهی که به رهایی و نیکبختیِ مردمِ این سرزمین می‌انجامد، بخشایشِ همگانی است … در این ۳۷ سال همه یکجور مقصر بوده‌ایم … در این کج روی بعضی‌ها کمتر مقصر بوده‌اند و بعضی‌ها مثل منِ نوری زاد بسیار . ما یکجا باید همدیگر را ببخشاییم … من روزی را می‌بینم که درهای کشور را برای ورود همه ایرانیانِ سفرکرده و قهر کرده گشوده‌ایم … ما باید همگی به دلِ یک آشتی بزرگ فرو شده باشیم و از کینه‌ها دست شسته باشیم.”

با مقایسه سخنان «محمد نوری‌زاد» بین چند ماه پیش و اکنون، به نظر می‌رسد او به طور تلویحی به “غلط کردم” گفتن افتاده است.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای گذشته و اپوزیسیون امروز که در سالهای پس از فتنه ۸۸ بسیار سعی کرده خود را در دل اپوزیسیون خارج‌نشین جای دهد، این روزها گویا به بی‌نتیجه بودن جارو جنجالهایش کمی پی برده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. سلام- از متن فوق معلوم است که بتوسط یک جوان زیر سی سال ، که خام و شستشوی مغزی داده شده است نوشته شده است . آخه کمی فکر کن و از خداوندی که از رگ گردن نیز به ما نزدیکتر است و از نیت ها و نهان ها آگاه است بترس !
    ضمنا” چرا هیچ نظری ، درج نشده !؟ آیا کسی به سایت شما اهمیتی نمیدهی و یا اینکه همه را سانسور کرده ای !؟ پس آنوقت دروغگوی واقعی کیست !؟ ( و یادمان نرود که “دروغگو” بزرگترین دشمن خداست .)

  2. خدا از سر تقصیراتش نگذره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme