https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاد بازی درآورد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش خبری درباره نامه «محمد نوری‌زاد» از فعالان فتنه ۸۸ و از محکومان قضایی به رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد که وی در این نامه، از رهبر انقلاب درخواست کرده‌ که به‌دلیل بیماری صعب العلاج فرزندش، از کشور خارج شده و به ملاقات وی برود. نوری‌زاد که از محکومان فتنه ۸۸ بوده، حالا از رهبر انقلاب درخواست کرده که دستوری صادر کنند تا بتواند با رفع ممنوع‌الخروجی، از کشور خارج شود. فعالان فضای مجازی همچنین از موافقت رهبر انقلاب با این درخواست محمد نوری‌زاد، خبر داده‌اند.

این خبر تاکنون بازتاب بسیار زیادی در شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص توئیتر داشته و کاربران مطالب زیادی در این مورد با هشتگ #رأفت_اسلامی نظام درباره این فرد، منتشر کرده‌اند. نوری‌زاد که همواره در نقش یک اپوزیسیون داخلی فعالیت داشته و در تمام موارد به ارکان نظام حمله کرده است، حتی در مصاحبه با تلویزیون کلمه (وابسته به وهابیت و عربستان سعودی)، دفاع مقدس در برابر تجاوز رژیم صدام و حامیانش را احمقانه خوانده و در بخش دیگری از سخنانش، اظهارات تند و توهین‌آمیزی درباره مدافعان حرم بیان کرده بود.

پس از انتشار خبر مذکور در رسانه‌های مختلف، نوری‌زاد برای آنکه وجهه‌اش در بین عناصر اپوزیسیونِ داخلی و خارجی خرابتر نشود، در صفحه شخصی خود با پررویی نوشت: “… پنج نامه نوشتم و بردم و تحویل بیت رهبری دادم … سه هفته پیش دو بار مرا به دفتر پیگیری فرا خواندند و به من گفتند: ما داریم تلاش می‌کنیم زمینه را تنها برای یکبار خروج شما فراهم کنیم … امروز پس از پنج سال که پیگیر اموال و گذرنامه‌ی خویشم، دیدم خبری در پیچیده که با موافقت رهبر، نوری‌زاد می‌تواند برای ملاقات با فرزندش که به بیماری صعب العلاج مبتلاست از کشور خارج شود … من همچنان خواستارِ اموال برده شده‌ی خویش توسط سپاه و رفع ممنوع الخروجیِ کاملِ خویش هستم. و اگر بنا بر یکبار خروج باشد، رآفتِ همان یکبار خروج از کشور را نیز به خودِ رهبر می‌بخشم و اعلام می دارم: تا دستیابی به همه‌ی حقوق فردی و شهروندی ام، از کشورم خارج نخواهم شد.”

البته اینگونه پاسخ محبت را دادن از سوی نوری‌زاد و امثال او، چندان هم عجیب و غریب نیست. اکنون بسیاری از عناصر اپوزیسیون فرار کرده به خارج کشور از اقدام خود پشیمان هستند و اعتراف کرده‌اند که زندگی در ایران را به حضور در کشورهای غربی ترجیح می‌دهند. نوری‌زاد هم همه زندگی‌ و ثروتش در ایران است. به عبارت دیگر، تمام آب و نان او داخل ایران و اگر به خارج کشور برود به‌سبب سابقه به‌ظاهر انقلابی‌اش، کسی تحویلش نمی‌گیرد و از نظر اکثر عناصر اپوزیسیون به چشم جاسوس حکومت ایران شناخته می‌شود.

بعید نیست اینگونه بازی‌ها از سوی نوری‌زاد و امثال او با هدف مطرح کردن خود در رسانه‌ها و مظلوم‌نمایی انجام شود.

انتهای متن/

چند روز پیش خبری درباره نامه «محمد نوری‌زاد» از فعالان فتنه ۸۸ و از محکومان قضایی به رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد که وی در این نامه، از رهبر انقلاب درخواست کرده‌ که به‌دلیل بیماری صعب العلاج فرزندش، از کشور خارج شده و به ملاقات وی برود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme