https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاد اعلام شکست کرد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای سابق و اپوزیسیون امروز که در سالهای پس از فتنه ۸۸ با تغییر اساسی در دیدگاه‌ها و آرمان‌هایش، بسیار سعی کرد خود را در دل اپوزیسیون خارج‌نشین جای دهد، پس از ماه‌های فعالیت بی‌نتیجه، گویا این روزها به‌طور جدی مایوس شده و به بهانه‌های مختلف به‌دنبال کناره‌گیری از فعالیت‌های گذشته است.

«محمد نوری‌زاد» در جدیدترین مطلب صفحه فیسبوکش با آوردن بهانه‌ای برای کناره‌گیری از فعالیت‌هاش، نوشت: “از یکسال پیش تاکنون، بیماری از یکسوی و کهنسالی از دیگر سوی با من آمیخته‌اند. من در این یکسال با درد زیسته‌ام. صبح‌ها با درد چشم گشوده‌ام و روز را با درد سپری کرده‌ام و از درد بخود پیچیده‌ام و با همان درد نیز خسته بخواب رفته‌ام. دلیل طولانی شدن دردی که از مهره‌های گردنم به دست راستم می‌ریزد و در کتف و بازو و ساعدم خانه می‌کند، شاید به این بوده که من توجهی به حضور و رفت و آمد درد نداشته‌ام در این یک سالِ رفته. درد، کار خودش را می‌کرده و من نیز کار خودم را …”

این اپوزیسیون ناکام در بخش دیگری از مطلب خود نوشت: “تصمیم دارم در هماوردیِ با درد، اعلام شکست کنم. و به درد بگویم که تو پیروز شدی رفیق. خلاصه این که: من نتوانستم با درد به آشتی برسم. خیال دارم بیخِ درد را در آورم. حالا چه با جراحی و چه با معالجه و استراحتی که من بخود نمی‌بینمش هرگز. بله احتمالِ این که کارم به جراحی بکشد هست …”

نوری‌زاد چند روز پیش، پس از سالهای فعالیت ساختارشکنانه، اغتشاشگرانه و حمایت از فتنه ۸۸، از روی ضعف درباره لزوم “آشتی ملی” بین حامیان انقلاب و مخالفان آن سخن گفته بود! البته او از روی پررویی ادعا کرده بود این سخن را از روی قدرت بیان کرده و نه ضعف! 

گفتنی است، نوری‌زاد که در سالهای اخیر بارها سعی نمود با برگزاری تجمعات و تحصن‌های مختلف در مکان‌های مختلف مانند مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا و روبروی زندان اوین و در میان کوه و بیابان ابراز وجود کند و مورد توجه بیگانگان قرار گیرد و هوادار برای خود جلب کند، در همه برنامه‌هایش با شکست مواجه شده به جزء تعداد معدودی که عمدتاً شامل پیرمرد و پیرزن وابسته به رژیم سابق و افراد سابقه‌دار و معتاد هستند، کسی به او توجه نکرده است.

در این میان، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی هم به نوری‌زاد توجهی نمی‌کنند و با وجود فعالیت‌های مختلف او، نسبت به دیگر معترضان، کمتر با او برخورد می‌کنند، به‌طوری که داغ بازداشت‌شدن و کسب افتخار(!) یک روز زندانی‌شدن بر دل وی مانده است.

همین امر «محمد نوری‌زاد» را به چوب دو سر جنسی تبدیل کرده که نه مورد پسند حامیان نظام اسلامی است و نه آنچنان مورد حمایت و اعتماد ضدانقلاب خارج‌نشین.

یکی از مهمترین دلایل عدم توجه اپوزیسیون خارج‌نشین و حتی داخلی به نوری‌زاد، شک و تردیدهای بسیاری است که درباره او وجود دارد. با توجه به سابقه به‌ظاهر انقلابی نوری‌زاد بخصوص در دهه ۶۰ و ۷۰ ، جایی که او عضو گروه روایت فتح شهید آوینی بود و همچنین در روزنامه کیهان مقالات انقلابی می‌نوشت. به این سبب، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب تحول و تغییر کامل در افکار نوری‌زاد را هنوز باور نکرده‌اند.

بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون «محمد نوری‌زاد» را مزدور جمهوری‌اسلامی می‌دانند که با برخی فعالیت‌های به‌ظاهر ساختارشکنانه، در واقع به دنبال انحراف بدنه اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی به جهتی است که نظام می‌خواهد.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سالهای سابق و اپوزیسیون امروز که در سالهای پس از فتنه ۸۸ با تغییر اساسی در دیدگاه‌ها و آرمان‌هایش، بسیار سعی کرد خود را در دل اپوزیسیون خارج‌نشین جای دهد، پس از ماه‌های فعالیت بی‌نتیجه، گویا این روزها به‌طور جدی مایوس شده و به بهانه‌های مختلف به‌دنبال کناره‌گیری از فعالیت‌های گذشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme