https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاده در بین تجزیه‌طلب‌ها! + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عملکرد «علیرضا نوری‌زاده» مدیر تلویزیون «ایران فردا» که تحت‌حمایت شاهزاده‌های آل‌سعود فعالیت می‌کند، سبب شده تا روز به روز فاصله و اخلاف او و سلطنت‌طلب‌هایی مانند «شهرام همایون»، «امید دانا» و … بیشتر شود.

در سالهای اخیر و پس از جدایی «علیرضا نوری‌زاده» از تلویزیون لس‌آنجلسی کانال‌یک با مدیریت «شهرام همایون»، اختلاف بین این‌دو آغاز شد و طی این مدت فرار و نشین بسیاری داشت.

«علیرضا نوری‌زاده» که چندی پیش با انجام مصاحبه‌ای طولانی و چاپلوسانه با «فرح پهلوی» تلاش نمود ارتباط خود با سلطنت‌طلب‌ها را بهتر کند، از سوی آنها به حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و پان‌عربیست متهم شده است.

«امید شریفی دانا» ضدانقلاب مقیم سوئد و یکی از لیدرهای سلطنت‌طلب‌ها که به‌سبب درگیری مداوم با اعضا و گروه‌های کمونیست و سکولار، در بین آنها به “سگ گیرنده” معروف شده، این‌بار «علیرضا نوری‌زاده» را مورد هدف قرار داد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “به جرات میتوان گفت سید علیرضا نوری‌زاده از سران رژیم اسلامی هم چندش آورتره. حداقل سران رژیم اسلامی تکلیفشان با خودشان و ملت روشنه …”

«امید دانا» درباره تغییر موضع‌های نوری‌زاده در سالهای اخیر و نان‌به‌نرخ روزخوری او می‌نویسد: “این نوریزاده […] روزی در کنار شورشیان ۵۷ بر علیه شاه قلم میزند و سپس در وصف جمال‌عبدلناصر برای یاسرعرفات نامه فدایت شوم می‌نویسد. سپس پیشیمان می‌شود و پاچه‌خواری خاندان پهلوی را می‌کند و می‌گوید عاشق پرچم شیروخورشید است. بعدشم سر از باند رفسنجانی در میاورد و برای پیروزی حسن روحانی در انتخابات خودشو پاره می‌کند…”

این سلطنت‌طلب، با افشای تصاویری از حضور «علیرضا نوری‌زاده» در نشست جمعی از عناصر تجزیه‌طلب جنوب‌غرب ایران در یکی از کشورهای اروپایی، گفت: “… آخرشم کاشف به عمل می‌آید نه تنها مزدور آل‌سعود هست بلکه پاچه‌خوار تجزیه‌طلبان به‌ویژه تجزیه‌طلبان پان‌عرب هم می‌باشد و دائم در کنفرانس آنان شرکت می‌کند. براستی چندش‌آورتر از علیرضا نوریزاده تاکنون ایران به خود دیده؟؟؟”

علیرضا نوری‌زاده در نشست تجزیه‌طلبان

علیرضا نوری‌زاده در نشست تجزیه‌طلبان

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme