https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاده: مدافعان حرم با ویرانه حلب عکس یادگاری می‌گیرند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته غرفه مدافعان حرم در نمایشگاه کتاب مخاطبان زیادی را به خود دیده است. غرفه ای که در قسمتی از آن استودیویی برای گرفتن عکس با تصویری از مناطق جنگ زده سوری به عنوان ” مدافع حرم ” فراهم شده است. در این استودیو بازدید کنندگان با پوشیدن لباس و تجهیزات نظامی اقدام به گرفتن عکس یادگاری می کنند و یک تصویر مجازی و معنوی را به ثبت می رسانند.

اما دیروز، علیرضا نوری زاده مجری و مدیر تلویزیون ایران فردا که گفته می شود توسط عربستان حمایت مالی می شود، در برنامه خود با انتشار عکس های مربوط به این نمایشگاه مدعی شد که این عکس ها مربوط به عکس های یادگاری فرماندهان سپاه در اطراف ویرانه های حلب می باشد. او اظهار داشت که فرماندهان سپاه پس از کشتن مردم شهرها، از خود و ویرانه های شهر عکس یادگاری می گیرند. وی همچنین ادامه که این عکس ها توسط یکی از خبرنگاران زنی که ارتباطات خاصی (!) با بشار اسد دارد در تلویزیون سوریه پخش شد.

دانلود

این نوع از خبرسازی های دروغ و استفاده از جهل مخاطب، تاکتیک جدیدی از سوی رسانه های فارسی زبان برای استحمار مخاطبان خود نیست. این نوع از رسانه ها، بارها از این روش برای مخاطبان خود، به خصوص بینندگان خارج از کشور برای ایجاد حس بدبینی نسبت به فضای داخلی استفاده کرده اند.

انتهای پیام/رسانه ایران

این نوع از خبرسازی های دروغ و استفاده از جهل مخاطب، تاکتیک جدیدی از سوی رسانه های فارسی زبان برای استحمار مخاطبان خود نیست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme