https://telegram.me/empireoflies
«علیرضا نوری‌زاده»

نوری‌زاده: مثل سلطنت‌طلبان و منافقین خشک مغز نیستم!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب حمایت‌های همیشگی از سیاست‌ها و مواضع رژیم آل‌سعود در بین مردم ایران به «سعودی‌زاده» معروف گشته است.

نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، به دلیل آنکه همیشه واضع رژیم آل‌سعود را تکرار می‌کند، به «سخنگوی فارسی‌زبان رژیم آل‌سعود» معروف شده است.

هنوز بسیاری از مردم ایران از یاد نبرده‌اند که «علیرضا نوری‌زاده» در ایام نوروز سال گذشته در جریان تعرض به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده عربستان توسط ماموران سعودی، از اقدام سعودی‌ها حمایت کرد و همه حجاج ایرانی را به قاچاق مواد مخدر متهم کرد!

این اپوزیسیونِ فراری زمانی وقاحت را به حد اعلا رساند که در جریان فاجعه عظیم منا در حج سال گذشته که منجر به کشته‌شدن هزاران نفر از حجاج از جمله ۴۷۲ حاجی ایرانی شد، به جای حمایت از هم‌وطنان خود، از سعودی‌ها حمایت کرد و حتی ایرانی‌ها را عامل وقوع فاجعه مذکور دانست!

در سالهای اخیر خبرهای زیادی از ارتباط نزدیک نوری‌زاده با سران سعودی منتشر شده و وی تاکنون در چندین محفل و جشن مربوط به پادشاه سعودی شرکت کرده و با برخی از شاهزادگان سعودی ارتباط نزدیکی دارد. برای مثال، چند روز پیش، وی اعتراف نمود که در دوران تحصیل وزیر فرهنگ و ارتباطات رژیم سعودی که یکی از شاهزادگان سعودی نیز است، با وی ارتباط نزدیکی داشت و هرازچندگاهی او را به دفترش دعوت می‌کرد.

در هفته‌های اخیر تغییر سریع مواضع نوری‌زاده در موضوعات مختلف، انتقاد زیادی را به سوی او فرستاده است. در این میان بسیاری از شبکه‌های سلطنت‌طلب لس‌آنجلسی، نوری‌زاده را متهم به تناقض مواضع‌اش کرده‌اند. هرچند که این انتقادات چندان هم بیراه نیست و این تغییر مواضع از قبل از انقلاب اسلامی ایران تا به امروز بارها اتفاق افتاده است.

کاریکاتوری درباره تغییر مواضع نوری‌زاده در سالهای اخیر

انتقادات به «علیرضا نوری‌زاده» زمانی بیشتر شد که نظر او درباره «دونالد ترامپ» رئیس جمهور منتخب آمریکا در پیش و پس از انتخابات اخیر آمریکا، ۱۸۰ درجه تغییر کرد. او که تا پیش از انتخابات اخیر در آمریکا حامی نامزد حزب دموکرات بود و «دونالد ترامپ» را فردی «نالایق»، «نادان» ، «فاسد» و «زنباره» می‌نامید، در یکی از برنامه‌هایش پیش از انتخابات گفته بود: “هر آدم عاقلی با اندک تجربه سیاسی وقتی خانم کلینتون و آقای ترامپ را می‌بیند، رای به کلینتون می‌دهد. وقتی آقایی که دهندش را نمی‌تواند نگه‌دارد و هر حرفی می‌زند، از کجا معلوم ده مورد دیگر زیر خاک نداشته باشد و بعداً بریزد بیرون. شان و جایگاه ریاست جمهوری را آوردند پایین در حد یک فرد زنباره و آلوده و فاسد و دنبال زنان شوهردار می‌رود … ”

اما از روز اعلام نتایج انتخابات در آمریکا، نوری‌زاده در یکی برنامه‌هایش در مدح ترامپ گفت: “آقای ترامپ در حالی که کل تشکیلات و رسانه‌ها علیه‌اش بودند انتخاب شد. ترامپ پس از پیروزی بسیار نطق قشنگی کرد و این نشان می‌دهند گوش به حرف مشاورانش داده و قابلیت زیادی دارد … همیشه پیش خودم فکر می‌کردم که با حساب و کتاب آمد و خیلی چیزها متوجه می‌شود و بازرگان بسیار موفقی است و این ماییم که هیچی حالیمان نیست …”

فشارها و انتقادات شدید به نوری‌زاده در حدی بود که بالاخره سبب شد او سکوت را بشکند و به منتقدانش پاسخ تندی بدهد. وی در یکی از برنامه‌های اخیرش در پاسخ به افرادی که آنها را «انتقادچی دائمی» نامید، گفت: “… من هر کاری بکنم یک حرفی درباره من می‌زنند … من که اینجا نشسته‌ام دو حالت دارم. یکی علیرضا نوری‌زاده است که صاحب اعتقادات و باورهایی است و مانند هر انسان متحرک و نه انسان جامد و خشک متغییر میکند …”

«علیرضا نوری‌زاده» با کنایه به طرفداران سلطنت و سازمان منافقین، گفت: “… بعضی میگویند که ۴۰ سال است پرچم مجاهدین را پایین نگذاشته‌اند. این برای اینست که مغزت خشک شده، اگر مغزت خشک نشده بود سوال می‌کردی که مرحوم رجوی چه بازی‌ای ما با کرد؟ … شاه‌اللهی‌ها و دیگران هم همینطور مغزشان خشک شده، اما من با زمان پیش می‌روم …”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب حمایت‌های همیشگی از سیاست‌ها و مواضع رژیم آل‌سعود در بین مردم ایران به «سعودی‌زاده» معروف گشته است. نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme