https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاده: فخرآور دروغ می‌گوید!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دشمنان انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی همواره به دنبال تضعیف و زیرسوال بردن آن بوده‌اند؛ از همان سالهای نخست انقلاب برخی رسانه‌های و اشخاص مرتبط با بیگانگان ادعا کردند که انقلاب اسلامی ملت ایران در سال ۵۷ با حمایت آمریکا و انگلیس انجام شده است و دسته‌ای دیگر که عمدتاً نزدیک به غرب بودند نیز ادعا نمودند که وقوع انقلاب اسلامی کار دستگاه‌های امنیتی شوروی بوده، آنهم بدون در نظر گرفتن نقش و نیت و اهداف مردم ایران در تحقق انقلاب اسلامی.

در ماه‌های اخیر رسانه‌های غربی و ضدانقلاب تبلیغات گسترده‌ای برای کتابی تحت عنوان «رفیق آیت‌الله» انجام داده‌اند. این کتاب که توسط «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون ساکن آمریکا نوشته شده، خیلی صریح و البته بدون هیچ سند و مدرک مستندی ادعا می‌کند که انقلاب اسلامی با حمایت سرویس‌های امنیتی شوروی رخ داده و برخی از سران جمهوری‌اسلامی دست‌پروده بلوک شرق بوده‌اند!!

«امیرعباس فخرآور» معروف به «پسر متوهم سیا» یکی از هزاران ضدانقلاب فراری و مزدور سرویس‌های جاسوسی غربی ازجمله آمریکا و رژیم صهیونیستی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ایران‌اسلامی ایستاده و در خلاف اهداف و آرمان‌های ملت ایران اقدام نموده است.

امیرعباس فخرآور

این اپوزیسیون فراری، در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترغیب می‌کرد.

با آنکه «امیرعباس فخرآور» ادعا می‌کند از سال ۱۳۷۱ و حتی در دوران دانش‌آموزی فعالیت‌های ضد جمهوری‌اسلامی داشته، اما بر اساس افشاگری «احمد باطبی» (دیگر اپوزیسیون ساکن آمریکا)، فخرآور هرگز به جرم سیاسی محکوم به زندان نشده بوده و تنها به‌دلیل جرائمی مانند مزاحمت و تعرض به دختران و کلاهبرداری از دانشجویان، از دانشگاه ارومیه به دانشگاه بوشهر انتقال داده شد و در آنجا نیز با قاچاقچیان عتیقه آشنا شده و همکاری کرده است.

فخرآور پس از دستگیری و زندانی‌شدن، با سوء‌استفاده از فرصت مرخصی زندان، با هماهنگی و هدایت یکی از اغتشاشگران حادثه کوی دانشگاه (تیر ماه ۱۳۷۸) به خارج از کشور فرار کرد و به دبی رفت و از آنجا به وسیله رابط خود به آمریکا گریخت. این اپوزیسیون در بین همکارانِ ضدانقلابش به فساد اخلاقی و اغفال و سوءاستفاده از دختران شهرت دارد، به‌طوری که سال گذشته با انتشار هم‌آغوشی خود با دو فاحشه لاس‌وگاسی، با افتخار از این عمل خود دفاع و آرزو کرد روزی در ایران بتواند شاهد اینگونه صحنه‌ها باشد!

«امیرعباس فخرآور» در کنار «جرج بوش» رئیس جمهور سابق آمریکا

«امیرعباس فخرآور» در کنار «جرج بوش» رئیس جمهور سابق آمریکا

«امیرعباس فخرآور» که خود به خاندان پهلوی منتسب می‌کند و مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا شاه» (رضا میرپنج) است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با برخی اعضای لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان جنگ‌طلب کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت کرده و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی می‌کند خود را فردی مهم جلوه دهد.

این اپوزوسیون صهیونیست که رابطه بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد، بارها با سفر به سرزمین‌های اشغالی، ماموریت‌هایی از موساد جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران گرفته است. او حتی در سفر به اسرائیل یا آمریکا کلاس‌های ویژه جوانان صهیونیست برگزار کرده و آنها را به دشمنی با ایرانیان ترغیب می‌نماید.

حال، فخرآور در آخرین ماموریتش از سوی دستگاه‌های امنیتی آمریکا و صهیونیستی، با نوشتن کتابی سراسر دروغ درباره انقلاب‌اسلامی و سران جمهوری‌اسلامی، مدعی شده که انقلاب‌اسلامی با هدایت سرویس‌های جاسوسی شوروی به‌وقوع پیوسته و اراده مردم ایران در وقوع آن نقشی نداشته است!

وی که در ماه‌های اخیر در قبال پاداش نوشتن کتابی علیه جمهوری‌اسلامی با وزیر دفاع و رئیس سازمان جاسوسی آمریکا و برخی مقامات سعودی دیدار داشته، با آنکه ادعا دارد کتاب مذکور را بر اساس اسناد واقعی نوشته، اما تاکنون هیچ‌گاه این اسناد را نشان نداده است.

تعداد روایات بدون منبع و سند و دروغ‌سازی در کتاب فخرآور آنقدر زیاد بوده که حتی صدای برخی مخالفان خارج‌نشین جمهوری‌اسلامی را هم درآورده است.

برای نمونه، چند روز پیش «علیرضا نوری‌زاده» مدیر تلویزیون «ایران فردا» در لندن، در یکی از برنامه‌هایش با بیان اینکه کتاب فخرآور تناقض‌های بسیاری دارد، گفت: “با توجه به شناخت من و پدرم خانواده‌مان از رهبر جمهوری‌اسلامی، تاریخ‌های ادعا شده در کتاب آقای فخرآور به هم نمی‌خورد و من مطمئن هستم که رهبر ایران در دانشگاه پاتریس لومومبا درس نخوانده و در آن سالها به چشم می‌دم که ایشان مدتی در زندان و تبعید بود و سفری هم به عراق داشت و در آن سالها ۲ فرزند پسرش به دنیا آمد و کنار خانواده بود …”

نوری‌زاده از فخرآور خواست از این پس در نوشته‌های دقت بیشتری کند و از هر منبع غیرمعتبر و سطحی در کتابهایش استفاده نکند تا بیش از این آبروی اپوزیسیون نرود!

این سخنان «علیرضا نوری‌زاده» برای فخرآور آنقدر سخت و دور از انتظار بود که در با انتشار مطلبی در صفحه فیسبوکش گفت به زودی سخنان نوری‌زاد را جبران و پاسخ سختی به او خواهد داد.

علیرضا نوری‌زاده

انتهای پیام/

در ماه‌های اخیر رسانه‌های غربی و ضدانقلاب تبلیغات گسترده‌ای برای کتابی تحت عنوان «رفیق آیت‌الله» انجام داده‌اند. این کتاب که توسط «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون ساکن آمریکا نوشته شده، خیلی صریح و البته بدون هیچ سند و مدرک مستندی ادعا می‌کند که انقلاب اسلامی با حمایت سرویس‌های امنیتی شوروی رخ داده و برخی از سران جمهوری‌اسلامی دست‌پروده بلوک شرق بوده‌اند!!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme