https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاده: عربستان بی‌گناه است!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون است که به‌سبب وابستگی گسترده به رژیم آل‌سعود به «سعودی‌زاده» معروف شده است. او که چند سال پیش تلویزیونش با نام «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی تاسیس کرده، همواره ارتباط خود با سعودی‌ها را تکذیب کرده است. این در حالی است که اسناد و تصاویر زیادی از ارتباط او با عوامل رژیم سعودی وجود دارد.

پس از انتشار خبر کشته شدن «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد رژیم سعودی در کنسولگری این رژیم در استانبول، شبکه «ایران فردا» و در راس آن نوری‌زاده تمام تلاش خود را بری حمایت از سعودی‌ها انجام داد و حتی در ادعای عجیب بدون ارائه هیچ دلیل منطقی و سندی ایران را دخیل در مرگ روزنامه‌نگار مذکور دانست!

نوری‌زاده در ادعای عجیب که تنها در عطاری او گیر می‌آید، حتی مدعی شد که فیلم خروج خاشقچی وجود دارد و در دست پلیس ترکیه است. این در حالیست که تاکنون هیچگاه پلیس ترکیه این ادعا را مطرح نکرده و تنها مقامات کنسولگری عربستان این ادعا را مطرح کرده بودند. وی در مرحله بعد حکومت قطر را مسئول قتل خاشقچی دانست و مدعی شد که نامزد خاشقچی مامور اطلاعاتی قطر بوده و او را ربوده و سر به نیست کرده است!

نوری‌زاده در حالی تمام تلاش خود را کرد تا رژیم سعودی را از ماجرای قتل اخیر تبرئه کند که سعودی‌ها بالاخره تحت فشار افکار عمومی مجبور شدند مسئولیت این قتل را بپذیرند، اما نوری‌زاده هنوز دست بردار نیست و باز هم سعودی‌ها را بی‌گناه می‌داند.

البته انجام اینگونه رفتارها از فردی مثل نوری‌زاد چندان عجیب نیست و او چند سال پیش در ماجرای کشته شدن صدها حاجی که در منا هم از مقامات سعودی حمایت و حتی جان‌باختگان ایران را مقصر دانست. تا وقتی که دلارهای نفتی سعودی‌ها به گروه‌های مختلف اپوزیسیون می‌رسد، آنها نیز تمام تلاش خود را برای حمایت از دشمنان ملت ایران صرف کرده و ابایی از بیان سخنان ضدایرانی و خائنانه ندارند.

 

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون است که به‌سبب وابستگی گسترده به رژیم آل‌سعود به «سعودی‌زاده» معروف شده است. او که چند سال پیش تلویزیونش با نام «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی تاسیس کرده، همواره ارتباط خود با سعودی‌ها را تکذیب کرده است. این در حالی است که اسناد و تصاویر زیادی از ارتباط او با عوامل رژیم سعودی وجود دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme