https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاده بار دیگر سلطنت‌طلبان را به نقطه جوش رساند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عملکرد «علیرضا نوری‌زاده» در سالهای اخیر سبب شده تا بسیاری از سلطنت‌طلبان و حامیان خاندان پهلوی، با او به‌شدت اختلاف و درگیری داشته باشند.

ارتباط تنگاتنگ نوری‌زاده به شاهزاده‌های سعودی یکی از دلایلی بوده که او در در بین سلطنت‌طلبان بسیار بدنام و منفور شده است. اختلاف نوری‌زاده با سلطنت‌طلبان زمانی بیشتر شد که وی در برنامه‌های خود در چند مورد از رژیم پهلوی به‌طور مستقیم یا تلویحی انتقاد کرد.

شکاف بین نوری‌زاده و سلطنت‌طلبان زمانی به اوج خود رسید که وی عنوان عامل ارتباط بین «ربع پهلوی» و سعودی‌ها معرفی شد؛ ارتباطی که آرزوی ده‌ها ساله سلطنت‌طلبان برای احیای رژیم پهلوی و بازگشت «ربع پهلوی» به ایران به عنوان شاه را نقش بر آب کرد. در واقع بسیاری از سلطنت‌طلبان معتقدند که نوری‌زاده عامل انحراف «ربع پهلوی» بوده و او را به دامان سعودی‌ها برده است.

«علیرضا نوری‌زاده» که به‌سبب حمایت مداوم از رژیم آل‌سعودی به «سعودی‌زاده» معروف شده، در ماه‌های اخیر با سیل عظیمی از فحاشی و هجمه‌های سلطنت‌طلب‌ها مواجه گشته و به گفته خودش از ترس سلطنت‌طلبان به راحتی نمی‌تواند در خیابان‌های شهرهای آمریکا حرکت کند.

البته حملات سلطنت‌طلبانی مانند «امید دانا» و «شهرام همایون» که خود را سینه‌چاک شاهان پهلوی می‌دانند، همواره بی‌جواب هم نبوده است. به‌طوری که در آخرین نمونه، «علیرضا نوری‌زاده» به مناسبت سالروز فرار شاه مخلوع از ایران در ۲۶ دی ماه ۱۳۵۷ ، با انتقاد از عملکرد «محمدرضا پهلوی»، گفت: “حاکمی مانند شاه که ادعای اقتدار دارد، صداهایی را که باید بشنود، نمی‌شنود. بعد در شرایطی که ضعیف و ضربه خورده است، می‌آید و می‌گوید من صدای انقلاب را شنیدم. اما اگر شش ماه قبلش به فکر بود، اصلا انقلاب رخ نمی‌داد و نیاز به کارهایی که کرد نبود. اگر شش ماه قبل می‌آمد و به دکتر امینی می‌گفت دولت تشکیل بده و از نیروهای جبهه ملی و حتی مهندس بازرگان می‌آمدند و توافق می‌کردند و حتی دکتر (شهید) بهشتی هم می‌آمد و به او هم وزارت اوقاف را می‌دادند، اصلا این اتفاق‌ها نمی‌افتاد …”

این سخنان نوری‌زاده، بار دیگر حامیان رژیم پهلوی را از شدت عصبانیت به نقطه جوششان رساند و دور جدیدی از فحاشی‌ها به نوری‌زاده شروع شد.

با وجود شرایط موجود و نقش مهمی که نوری‌زاده در انحراف «ربع پهلوی» از مسیر مورد علاقه سلطنت‌طلبان داشته، بعید است که شکاف بین آنها به این زودی‌ها ترمیم شود.

انتهای پیام/

 

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عملکرد «علیرضا نوری‌زاده» در سالهای اخیر سبب شده تا بسیاری از سلطنت‌طلبان و حامیان خاندان پهلوی، با او به‌شدت اختلاف و درگیری داشته باشند. ارتباط تنگاتنگ نوری‌زاده به شاهزاده‌های سعودی یکی از دلایلی بوده که او در در بین سلطنت‌طلبان بسیار بدنام و منفور شده …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme