https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاده بار دیگر تغییر رنگ داد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب ارتباط با دولت‌های غربی و عربی در بین افکار عمومی ملت ایران بسیار منفور شده و به‌طور قطع یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ایران است.

نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، برای کسب منافع دست به هر کاری می‌زند و مانند آفتاب‌پرست‌ها رنگ عوض می‌کند.

برای مثال، نوری‌زاده که تا چند ماه پیش به «ربع پهلوی» انتقاد می‌کرد، به یک باره و با فرمان سعودی‌ها به طرفدار دوآتشه شازده پهلوی‌دوست‌ها و کاسه داغ‌تر آش تبدیل شد و خشم منتقدان «ربع پهلوی» را برانگیخت.

«علیرضا نوری‌زاده» نماد افرادیست که مواضع سیاسی‌اش وابسته به منافع مادی‌اش است و حتی اگر کمک‌های دلاری به حساب بانکی‌اش روانه شود، یک شبه به طرفدار جمهوری‌اسلامی هم تبدیل می‌شود!

نوری‌زاده در جدیدترین تغییر رنگش، پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۱۸۰ درجه تغییر موضع داد. او تا پیش از انتخابات اخیر در آمریکا حامی نامزد حزب دموکرات بود و «دونالد ترامپ» را فردی «نالایق»، «نادان» ، «فاسد» و «زنباره» می‌نامید و می‌گفت: ” هر آدم عاقلی با اندک تجربه سیاسی وقتی خانم کلینتون و آقای ترامپ را می‌بیند، رای به کلینتون می‌دهد. وقتی آقایی که دهندش را نمی‌تواند نگه‌دارد و هر حرفی می‌زند، از کجا معلوم ده مورد دیگر زیر خاک نداشته باشد و بعداً بریزد بیرون. شان و جایگاه ریاست جمهوری را آوردند پایین در حد یک فرد زنباره و آلوده و فاسد و دنبال زنان شوهردار می‌رود … “

اما از روز اعلام نتایج انتخابات در آمریکا در یکی برنامه‌هایش در مدح ترامپ گفت: “آقای ترامپ در حالی که کل تشکیلات و رسانه‌ها علیه‌اش بودند انتخاب شد. ترامپ پس از پیروزی بسیار نطق قشنگی کرد و این نشان می‌دهند گوش به حرف مشاورانش داده و قابلیت زیادی دارد … همیشه پیش خودم فکر می‌کردم که با حساب و کتاب آمد و خیلی چیزها متوجه می‌شود و بازرگان بسیار موفقی است و این ماییم که هیچی حالیمان نیست …”

شاید این تغییر موضع تنها در عرض چند روز عجیب باشد، اما از فرد آفتاب‌پرست صفت و بدسابقه‌ای مانند «علیرضا نوری‌زاده» بعید نیست.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme