https://telegram.me/empireoflies

نوری‌زاده، معیار «فتوای جهاد» مراجع را معرفی کرد!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، “علیرضا نوری زاده” مدیر و مجری تلویزیون ضدانقلاب “ایران فردا” که از سوی عربستان سعودی تاسیس و حمایت مالی می شود، بار دیگر هر گونه حمایت عربستان سعودی از گروهک تروریستی “داعش ” را نفی و برای علمایی که “فتوای جهاد” علیه داعش داده اند، تعیین تکلیف نمود.

وی با اشاره با اوضاع کنونی عراق گفت: «داعش هیچ ربطی به عربستان سعودی ندارد. این ها بزرگترین خطر برای عربستان سعودی هستند. این ها فقط گروه بسیار کمی از داعش هستند؛ بلکه اکثر افرادی که در عراق جنگ می کنند، بعثی های سابق و عشایر عراقی هستند.»

وی همچنین با اشاره به فتوای جهاد آیت الله سیستانی علیه گروهک تروریستی داعش گفت: «نباید آیت الله سیستانی فتوای جهاد صادر می کرد. البته فقط جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از فتوای ایشان حمایت کرده است. کسانی مثل آیت الله [!] کاظمینی بروجردی از این فتوا حمایت نکرده است.»

بعد از دستگیری کاظمینی بروجردی سطح پایین علمی و نسب واقعی وی و همچنین حقایقی از شخصیت او برملا شد

نکته جالب در گفته های این فعال ضدانقلاب این است که جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که متشکل از اساتید برجسته و مجتهدین حوزه علمیه می باشند، در نظر وی اعتباری ندارد؛ اما شخصی که به جرم انحراف و اغفال مردم و سوء استفاده از لباس روحانیت محکوم شده است، ملاک و معیار تایید یا رد فتوای مرجع عالی شیعیان عراق می شود!

شایان ذکر است حسین کاظمینی بروجردی چندین سال پیش با برنامه ریزی و حمایت تبلیغاتی رسانه های خارج از کشور و با ادعای ارتباط با امام زمان، دادن اذکار عجیب به مردم و ادعای حل مشکلات آنان و ادعای رهبری دین سنتی و مکاتبه با سران کشورهای اروپایی و غربی و هم چنین پاپ و مصاحبه با رادیو و رسانه های خارجی سعی در ایجاد آشوب و جنجال و بزرگ نمایی خود داشت.

وی در اخرین جلسه دادگاه خود را فریب خورده ضد انقلاب خارجی دانست وتاکید کرد نوری زاده بارها با من تماس گرفته و من را تحریک به استقامت کرده و گفته: «اگر مدت کمی مقاومت کنی ناتو به ایران حمله می کند و کار آنها تمام می شود و تو می شوی رهبری دینی»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme