https://telegram.me/empireoflies

نوبت پاسخگویی فلاحتی رسید

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی فلاحتی» مجری بدنام شبکه «صدای آمریکا» این روزها در پروژه تبلیغات ضداسلامی دوباره فعال شده است و به بهانه پرونده اتهام فساد اخلاقی فردی به نام «س.ط»، با حمایت مدیران ارشد VOA و سرویسهای جاسوسی آمریکا، تمام توان خود را برای زیرسوال بردن باورهای اسلامی صرف نموده است.

این مجری جنجالی شبکه «صدای آمریکا» در هفته‌های اخیر می‌کوشد تا پرونده اتهام فساد اخلاقی یکی از قاریان قرآن ایرانی را باز نگه‌دارد، این در حالیست که خود او نیز دارای فسادهای اخلاقی بسیاری است و برخی از پرونده‌های فسادش هنوز در محاکم آمریکا باز است.

چند سال پیش پرونده فساد اخلاقی «مهدی فلاحتی» بسیار جنجالی شده بود. در آن روزها، فلاحتی که برنامه «روی خط» شبکه VOA را به همراه «الهام ستاکی» اجرا می‌کرد، به این مجری زن تجاوز کرد و این عمل بعدها در دادگاه هم تایید شد.

«مهدی فلاحتی» در کنار «الهام ستاکی»

«مهدی فلاحتی» مجری شبکه «صدای آمریکا» که مدرک تحصیلی مشخصی ندارد و گویا به زحمت مدرک کارشناسی گرفته، در آمریکا خود را به‌عنوان یک شاعر و کارشناس ادبیات معرفی می‌کند!

این مجری تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» که در گذشته عضو گروهک‌های کمونیستی و مارکسیستی بود و به‌دفعات سابقه توهین به مقدسات اسلامی را دارد، چند سال پیش با وجود تجاوز به «الهام ستاکی»، خم به ابرو نیاورد و هنوز دارای بیشترین زمان اجرا در این تلویزیون است.

فلاحتی پس از افشای تجاوزش به ستاکی در پشت صحنه «صدای آمریکا»، برای مدتی مقابل دوربین‌ها ظاهر نشد، اما چندی بعد در نهایت پررویی به اجرا برنامه‌ها بازگشت.

وی از جمله کارمندان بسیار فاسد رسانه دولتی آمریکاست که همکاران سابقش از اعتیاد، شرب خمر و هوسرانی‌های او خاطره‌های زیادی نقل می‌کنند، اما در عین حال به دلیل “زرنگ بازی و گوش به فرمانی” توانسته در طول این سالها جایگاه خود را در «صدای آمریکا» حفظ کند و از اخراج در امان بماند.

فلاحتی که از اعضای شاخص تیم «ستاره درخشش» مدیر بهائی بخش فارسی «صدای آمریکا» است، تعداد زیادی از کارمندان اخراجی «صدای آمریکا» زیرآب‌زنی‌های او را عامل اخراجشان از این تلویزیون اعلام کرده‌اند و اذعان کرده‌اند که فلاحتی به‌سبب داشتن روابط بسیار نزدیک و خصوصی با درخشش در واقع همه‌کار این تلویزیون است.

«مهدی فلاحتی» و «الهام ستاکی»

«جمشید چالنگی» مجری اخراجی سابق «صدای آمریکا»، چند سال پیش اخراجش از این شبکه را نتیجه فضاسازی منفی‌ دوستان سابق خود دانست و با نام بردن از «مهدی فلاحتی»، وی را شخصی‌ فاسد نامید که پرونده فساد اخلاقی‌‌اش به‌دلیل تجاوز به «الهام ستاکی» در دادگاه آمریکا وجود دارد.

چالنگی با تاکید چندباره بر فساد اخلاقی‌ فلاحتی گفته بود: “چرا شخصی که مورد هتک حرمت قرار گرفته (الهام ستاکی) اخراج می‌شود اما شخص خاطی و متجاوز (مهدی فلاحتی) به جای اخراج، ترفیع درجه گرفته و در جایگاه مهم و حساس‌تری قرار می‌گیرد؟ و مسئولیت جذب و گزینش مجریان جدید که غالبا خانم هستند به وی سپرده می‌شود؟ امثال خانم ستاکی در صدای امریکا زیادند. افرادی که از ترس اخراج مجبورند دم فرو ببندند و سکوت اختیار کنند …”

«مهشید ندیری» و «ماه منیز رحیمی» دو نفر از مجری‌هان زن «صدای آمریکا» که به‌سبب مورد تجاوز واقع شدن، از این شبکه اخراج شدند.

درخواست‌های بی‌شرمانه فلاحتی هرچند مکررا با پاسخ منفی الهام ستاکی (همکار او در برنامه روی خط) همراه بود، اما او از پا ننشست و پیشنهادهای قهوه و ناهار و شام، او رفته رفته به دست درازی‌ و تعرض تبدیل شد. تا جایی که همکار او ابتدا مجبور به ترک همکاری با وی در آن برنامه شد و پس از عدم پیگیری مدیران صدای آمریکا، اقدام به شکایت رسمی از مهدی فلاحتی کرد.

در ویدئویی که چند روز پیش توسط «الهام ستاکی» در رسانه‌ها منتشر شده است، او گفته فلاحتی به بهانه‌های مختلف به او دست می‌زد و پیشنهادهای شرم‌آور می‌داد. وی که با اعمال فشار مدیران VOA (که به گفته ستاکی فضایی به شدت امنیتی در آن جاری است) پرونده شکایت او به جایی نرسید و به همراه «ماه منیز رحیمی» و «جمشید چالنگی» که به نفع او شهادت داده بودند، از شبکه اخراج شدند.

فلاحتی که اکنون پرونده‌هایی فساد اخلاقی دیگران را باز می‌کند و آبروی دیگران را می‌برد، بد نیست درباره پرونده خودش نیز توضیحاتی به مخاطبان برنامه‌اش بدهد که با زنان شاغل در VOA چه کرد و چگونه با اعمال نفوذ مقامات بالاتر، پرونده مسکوت ماند و همه شاکیان و شاهدان اخراج شدند؛ به جز مهدی فلاحتی!

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی فلاحتی» مجری بدنام شبکه «صدای آمریکا» این روزها در پروژه تبلیغات ضداسلامی دوباره فعال شده است و به بهانه پرونده اتهام فساد اخلاقی فردی به نام «س.ط»، با حمایت مدیران ارشد VOA و سرویسهای جاسوسی آمریکا، تمام توان خود را برای زیرسوال بردن باورهای …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. پیامم منتشر نکردید…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme