https://telegram.me/empireoflies

ننگ‌آور: ترامپ محبوب قلب مردم ایران است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» که خود را مهمترین اپوزیسیون نظام جمهوری‌اسلامی می‌داند، در مصاحبه با شبکه آمریکایی نیوزمکس بار دیگر سخنان خائنانه و مزدورانه خود را به زبان آورد. وی با بیان اینکه آمریکا و رئیس‌جمهور آن کلانتر جهان است، گفت: “پس از روی کار آمدن کلانتر جدید در آمریکا، امید ما برای آزادی مردم ایران و سرنگونی جمهوری‌اسلامی بیشتر شده است…”

فخرآور برای آنکه نهایت چاپلوسی را به مقامات آمریکایی نشان دهد، ادعا کرد که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا محبوبیت بالایی در بین مردم ایران دارد! این ادعا از سوی این اپوزیسیون فلک‌زده در حالی مطرح شده که بر اساس نظرسنجی‌ها در داخل آمریکا، بیش از ۶۰ درصد مردم ایران کشور از عملکرد رئیس‌جمهور این کشور راضی نیستند.

وی با انتقاد از دولت سابق آمریکا به سبب عدم استفاده از فرصت انتخابات سال ۸۸ برای دخالت در امور داخلی کشورمان، از دولت کنونی آمریکا خواست تا صراحتا از مخالفان جمهوری‌اسلامی بخصوص خودش حمایت کند.

این اپوزیسیون فراری با هدف بهانه‌تراشی و ایجاد توجیه برای تحریم بیشتر ایران، ادعا کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشور مکزیک به قاچاق مواد مخدر و انسان دست می‌زند و تروریست‌ها را از خاک مکزیک وارد آمریکا می‌کند! و همچنین با ادعا اینکه جمهوری‌اسلامی با درآمدهای نفتی از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کند، خواستار تشدید تحریم‌های علیه ایران بخصوص ضد سپاه و صادرات نفت ایران شد.

فخرآور که ید طولایی در وطن‌فروشی دارد، حتی برای تحریک آمریکایی‌ها برای تشدید تحریم‌های ضدایرانی حتی ادعای تلاش ایران برای ترور رئیس‌جمهور آمریکا را مطرح کرد و از مقامات آمریکایی خواست تا روی او گروهش (کنگره ملی ایرانیان) برای دوران پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی حساب باز کند.

وی به گمان خود با هدف تشویق آمریکایی‌ها برای کمک به تغییر حکومت در ایران، از نیاز ایرانِ پساجمهوری‌اسلامی به ارتش آمریکا برای تامین امنیت کشور سخن گفت و به مقامات آمریکایی وعده داد در صورت سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی، بازار ایران در اختیار شرکت‌های آمریکایی قرار می‌گیرد!

 

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» که خود را مهمترین اپوزیسیون نظام جمهوری‌اسلامی می‌داند، در مصاحبه با شبکه آمریکایی نیوزمکس بار دیگر سخنان خائنانه و مزدورانه خود را به زبان آورد. وی با بیان اینکه آمریکا و رئیس‌جمهور آن کلانتر جهان است، گفت: “پس از روی کار آمدن کلانتر جدید در آمریکا، امید ما برای آزادی مردم ایران و سرنگونی جمهوری‌اسلامی بیشتر شده است…”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.4 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme