https://telegram.me/empireoflies

ننگ‌آوری که بر وطن‌فروشی خود اصرار دارد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«امیرعباس فخرآور» از عوامل اپوزیسیون است که بسیار دوست می‌دارد دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی و ارزش‌های ملت ایران را به هر شیوه ممکن بروز دهد.

وی که علاقه زیادی در نشان‌دادن اوج وطن‌فروشی و مزدوری خود در میان ضد انقلاب خارج‌نشین برای دریافت دستمزد بیشتر از سرویس جاسوسی ایالات متحده آمریکا (CIA) دارد، با افتخار تصویری از شعارنویسی تعدادی از عناصر اغتشاش‌گر در ناآرامی‌های اخیر کشور که شعار درود بر ترامپ را بر روی دیوار درج کردند، یاوه‌سرایی کرد و از رئیس‌جمهور آمریکا خواست از اغتشاش‌گران حمایت بیشتری نماید.

این اظهارنظر چاپلوسانه فخرآور در حالی مطرح می‌شود که وی قبلا نیز مردم ایران را گرسنه! خطاب و از حمله نظامی و تحریم مردم ایران حمایت کرده بود.

البته این اقدامات از سوی این عنصر خودفروخته در این سال‌ها کم نبوده، به طوری که وی که از عوامل حوادث ۱۸ تیر ۷۸ بود، پس از فرار به آمریکا به طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سال‌ها به صراحت از تحریم و حتی حمله نظامی به ایران حمایت کرده است.

انتهای پیام/

«امیرعباس فخرآور» از عوامل اپوزیسیون است که بسیار دوست می‌دارد دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی و ارزش‌های ملت ایران را به هر شیوه ممکن بروز دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme