https://telegram.me/empireoflies

نمک نشناسی مسیح علی نژاد در مقابل شهید حججی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اقدامات ضد انقلاب به خصوص افرادی که در پی تغییر ذائقه و فرهنگ ایرانیان هستند آقدر شنیع و به دور از فرهنگ وزین ایرانی اسلامی است که ایرانیان در هر کجا که بتوانند و امکانش وجود داشته باشد بر علیه این اقدامات قیام کرده و انزجار خود را مطرح میکنند.

در سال های اخیر با طرح ضد فرهنگی آزادی های یواشکی که توسط یک خبرنگار ضد انقلاب در انگلیس و پس از آن در آمریکا مطرح شد واکنش های بسیار زیادی توسط مردم فرهنگ دوست و انقلابی ایران در جای جای کشور در بر داشته است حتی بسیاری از افرادی که مدتی از نزدیکان و هم کیشان این فرد ضد زن بودند در مواقعی همچون تحریم ورزش زنان ایران با وی مخالفت نمودند و بر علیه وی در رسانه های خارجی و فارسی زبان مواضعی اتخاذ کردند که نشان دهنده جبهه های از مخالفت ها بر علیه افرادی بود که قصد برخود و ارزش زدایی از فرهنگ ایرانیان را دارد.

در پی شهادت مظلومانه شهید محسن حججی که به دست شقی ترین سربازان استکبار جهانی در مرز عراق و سوریه به شهادت رسید بسیاری از ایرانیان در اقصی نقاط جهان در برابر شجاعت و اقتدار این سرباز اسلام سر تعظیم فرود آوردند و در شبکه های اجتماعی موجی از تقدیر و احترام به راه افتاد.

اما برخی از افراد که دچار گمراهی شده اند و در پی هر حادثه ای فقط خود را می بینند و راحتی و آسایش را همواره بدون هیچ زحمتی از حکومت طلب می کنند در فضای مجازی شروع به فرافکنی کردند و این اقدام شجاعانه شهید را که دنیا را مبهوت خود کرد را بی ارزش تلقی نمودند.

این افراد تا جایی پیش رفتند که یک سخن همسر شهید را که گفته بود این شهید برای حفظ حجاب در جامعه جانش را تقدیم نمود را بهانه ای قرار دادند تا به وی حمله ور شوند. در واکنش به این توهین ها در فضای مجازی هم #نمک_نشناس راه اندازی شد و موجی از هشتگ ها راه افتاد که به این افراد یادآوری می کرد که باید قدر شهدایی را که برای تامین امنیت به جنگ وحشی های داعشی رفته اند را بدانند.

 

اما مسیح علی نژاد که در همه مسائلی که به زنان منتهی می شود خود را صاحب نظر می داند در این موضوع هم ویدئویی منتشر کرد وی که در خیابان های نیویورک در حال قدم زدن است خطاب به همسر شهید حججی می گوید که با این که برایتان احترام قائل هستم ولی شما نمی توانید ادعا کنید که همسر شما برای حفظ حجاب من به شهادت رسیده. چرا که من در زمان کودکیم وقتی پدر و برادرانم در جنگ بودند هیچ وقت به من نگفتند که حجاب داشته باش.

البته این گفته های علی نژاد بر خلاف حرف های گذشته اش است چرا که وی بارها از مواردی گفته که در دوران کودکی در خانواده شان حجاب اسلامی را هم چون مادرشان حفظ می کردند و این موضوع ارتباطی به جبهه رفتن پدرش نداشت.

علی نژاد در واقع می خواهد از قهرمانی و شجاعت این شهید هم به نفع خود استفاده کند و وقتی می بیند که موجی از شور و هیجان در جامعه راه افتاده که ممکن است تلاش ناکام وی را در جهت بی حجاب کردن چند نفری که گمراه شده اند را از میان ببرد با این سخنان می خواهد هم چون دیگر اسلاف خود که در زمان جنگ از پشت به ملت خنجر میزدند این بار هم وی خنجر را در جنگ فرهنگی به پشت ملت ایران وارد کند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme