https://telegram.me/empireoflies

نماینده مجلس: اخیرا هیچ مصاحبه‌ای با علی‌نژاد نداشتم

به گزارش «امپراتوری دروغ»، احمد بخشایش اردستانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز با اشاره به درج مصاحبه از قول وی در وبلاگ مسیح علی نژاد تحت عنوان « علمای اهل سنت وارد مذاکره شدند» و ادعای این جاسوس خبرنگار نما مبنی بر آزادی مرزبان های گروگان گرفته شده از سوی جیش العدل با پادرمیانی علمای اهل سنت گفت:این جانب قبلا از هویت این فرد مطلع نبودم و با وی صحبت و مصاحبه می کردم، اما بعد از اطلاع از هویت اش از یک سال و نیم پیش تاکنون هیچ مصاحبه ای با وی نداشتم.

وی افزود: اینجانب با هیچ فرد ضد انقلاب و رسانه معاند مصاحبه نمی کنم و اگر صدای اینجانب را منتشر می کنند از جاهای دیگر بر می دارند.

نماینده اردستان در پاسخ به این سوال که علی نژاد مدعی است ۱۵ فروردین امسال در خصوص آزادی مرزبانان ایرانی با شما مصاحبه کرده و صدای شما را هم منتشر کرد، گفت:اینجانب با هیچ فرد ضد انقلاب مصاحبه نمی کنم و با نامبرده هم از یک سال و نیم پیش تاکنون هیچ مصاحبه ای نداشتم.

بخشایش اردستانی گفت: اگر این فرد با اینجانب تماس بگیرد، از آنجا که فارسی صحبت می کند ممکن است با وی صحبت کنم،‌ اما اگر خود را معرفی کند و من از هویتش مطلع شوم هرگز با وی مصاحبه نخواهم کرد.

وی تصریح کرد: اینجانب با رسانه های دیگر مصاحبه می کنم و ممکن است نامبرده اول مصاحبه صدای خود را بگذارد و بعد صدای من را منتشر کند و مدعی شود که با من مصاحبه کرده، در حالیکه اینجانب با هیچ فراری از کشور و ضد انقلاب مصاحبه نکرده و نخواهم کرد.

مسیح علی نژاد جاسوس خبرنگار نما و ضد انقلاب فراری است که هر از چند گاهی در تماسی با نمایندگان مجلس خود را «خبرنگار آزاد» معرفی می کند و از آنها مصاحبه می گیرد ولی هیچ وقت هویت واقعی خود را و اینکه وی خارج از کشور است و از طریق سرویس های جاسوسی ماموریت دارد، حرف نمی زند.

علی نژاد که تا قبل از فتنه سال ۸۸ در داخل ایران بود و یکباره و مخفیانه به خارج از کشور پناهنده شد، جاسوس سرویس های بیگانه است که براساس ماموریت های محوله به وی در خصوص مسائل داخلی ایران سوالاتی از نمایندگان و مسئولین کشور می پرسد و اطلاعات را جمع آوری و در اختیار اربابان خود می گذارد.

علی نژاد اخیرا در وبلاگ خود مدعی شد که با بخشایش اردستانی در خصوص آزادی مرزبان های ایرانی مصاحبه کرده و همان خط سرویس های جاسوسی بیگانه و بزرگ نمایی نقش علمای اهل سنت در آزادی این مرزبانان را دنبال کرد و صدای این مصاحبه را نیز منتشر کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme