https://telegram.me/empireoflies

نماینده ایران در اسکار دروغ مجری «رادیو فردا» را برملا کرد

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: برنامه «صدایی دیگر» که هر هفته از «رادیو فردا» (ارگان خبری دستگاه جاسوسی آمریکا در شرق اروپا) با اجرای «رویا کریمی مجد» پخش می‌شود، به بهانه‌های مختلف به موضوعات مرتبط به جامعه زنان ایران می‌پردازد.

«رویا کریمی مجد» که یکی از الگوهای «مسیح علی‌نژاد» است، در جدیدترین برنامه خود به وضعیت زنان سینماگر ایرانی پرداخت و در مصاحبه با چند تَن از اهالی سینمای ایران که به نظر می‌رسید به‌طور مخفیانه انجام شده، همچون همه برنامه‌های دیگرش، سعی کرد جوء سیاهی از وضعیت زنان ایران و بخصوص بانوان اهل سینما نشان دهد.

این مجری «رادیو فردا» که در زندگی شخصی خود چندان موفق نبوده، در برنامه خود سعی می‌کند برای بانوان مسلمان ایران نسخه بپیچد. وی در برنامه این هفته خود با ادعای اینکه حکومت حاکم بر ایران (جمهوری اسلامی) در سینما بین زنان و مردان تفاوت قائل می‌شود و حق زنان را ضایع می‌کند، گفت که در سینمای ایران زنان مانند مردها نمی‌توانند به حقشان برسند و نمی‌توانند با مردها دست برهند(!)

این سخنان مجری بدنام «رادیو فردا» در حالی مطرح شده که همین چند روز پیش فیلم سینما «نفس» با کارگردانی خانم «نرگس آبیار» و با بازیگری نقش اصلی «ساره نورموسوی» در میان چندین فیلم دیگر که همگی ساخته کارگردانان آقا بودند، به عنوان نماینده سینمای ایران در «اسکار» انتخاب شد. همین موضوع سند محکمی است تا برخلاف ادعاهای همیشگی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون، ثابت کند که در جامعه ایران و خصوصاً عرصه سینما ، تبعیضی بین زنان و مردان وجود ندارد و هر کس بر حسب توانایی خود به موافق و پیشرفت می‌رسد.

البته این اولین مورد نیست که رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی و مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی ایران، موضوعات مرتبط به بانوان را دستمایه و مستمسک برای دروغ‌پراکنی و جوءسازی علیه نظام حاکم بر ایران قرار می‌دهند. موضوعاتی مانند «حضور بانوان در ورزشگاه‌ها»، «حجاب اجباری»، «حق طلاق بانوان» و … همه مواردی است که شاید در ظاهر در پی کسب حقوق زنان جامعه ایران است، اما در پس آن اهداف شومی را دنبال می‌کند.

گفتنی است، «رویا کریمی مجد» تاکنون چندین بار به دلیل خوش‌خدمتی برای اهداف دولت‌های غربی بخصوص آمریکا و تبلیغات منفی علیه نظام جمهوری‌اسلامی و اعتقادات ملت ایران، جوایزی دریافت کرده است.

انتهای متن/

برنامه «صدایی دیگر» که هر هفته از «رادیو فردا» (ارگان خبری دستگاه جاسوسی آمریکا در شرق اروپا) با اجرای «رویا کریمی مجد» پخش می‌شود، به بهانه‌های مختلف به موضوعات مرتبط به جامعه زنان ایران می‌پردازد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme